Tesla Phone: Çıkış Tarihi, Özellikler, Fiyat... Elon Musk'ın Akıllı Telefonu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Pi_314_NEG (X) / Getty Images
Teknoloji

Tesla Phone: Çıkış Tarihi, Özellikler, Fiyat... Elon Musk'ın Akıllı Telefonu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Tesla akıllı telefon birkaç yıldır Elon Musk'ın aklında. İşte -belki de- geleceğin telefonu hakkında bildiklerimiz.

Tesla telefonu birkaç aydır yüksek teknoloji uzmanlarının gündeminde. Adını bile biliyoruz: Tesla Model Pi 5G 2023. Ve çıkış tarihi 2023. Sorun şu ki, Elon Musk'ın akıllı telefonu giderek daha fazla Arlesian'a benziyor, yani herkes onun hakkında konuşuyor ama kimse onun geldiğini görmüyor. Belki de X (eski adıyla Twitter), roketler ve önümüzdeki aylarda rekabetin katlanacağı arabalar da dahil olmak üzere birçok faaliyetiyle meşgul olan Elon Musk, Tesla Pi akıllı telefonunu henüz basına ve tüm dünyaya sunmadı. Ancak, ortada dolaşan pek çok bilgi var: sadece isim ve çıkış tarihi değil, aynı zamanda Tesla telefonun ne kadara mal olacağı ve teknik özellikleri (ekran boyutu, fotoğraf sensörleri, pil, depolama kapasitesi, vb.) GQ yeni Tesla akıllı telefona bir göz atıyor.

Tesla Phone: Çıkış Tarihi, Özellikler, Fiyat... Elon Musk'ın Akıllı Telefonu Hakkında Bilmeniz Gereken Her ŞeyPi_314_NEG (X)

 

Elon Musk'ın akıllı telefonu Tesla Phone hakkında bilmeniz gereken her şey

Bu içerik ilk olarak GQ FRANSA web sitesinde yayınlanmıştır.

İLGİLİ İÇERİKLER elon musk tesla pi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası