Bodrum'un En İyi Wellness Sezonu: Eylül-Ekim
Travel

Bodrum'un En İyi Wellness Sezonu: Eylül-Ekim

Yüksek doz eğlencenin yanı sıra, sağlıklı yaşam pratikleri için de cazip bir merkez haline gelen Bodrum'da başka bir sezon başlıyor. Kaplankaya'nın berrak sularında yüzmek ruhsal ve fiziksel iyileşmenin bir bütün olarak ele alındığı Wellness felsefesiyle oluşturulan programlara bakınca daha da çekici geliyor.

Çin tıbbı uzmanlarından, osteopatlara, yüz bakım uzmanlarından, manevi şifacılara ve aura okuyucularına kadar uzanan (ki biliyorsunuz AURA sevdiğimiz bir kavramdır) alanının önde gelen uzmanlarının mükemmel sağlığa ulaşmak için kadim olan ile yeniyi birleştirdikleri programlar için Bodrum'daki adresimiz Six Senses Kaplankaya.

Wellness odaklı bir Bodrum ziyareti planlıyorsanız; 

Ağrı, stres ve yaşam tarzı sorunlarında uzmanlaşmış bir Naturopath olan Sanket Yadahalli, 1 Eylül ile 17 Ekim tarihleri boyunca terapötik ve bütünsel vücut tedavilerinde uygulamalı eğitim sunacak.

Uzmanlığı Watsu, duygusal şifa ve enerji şifası olan Banu Alagöz ve Tibet Ses Terapisi uygulamaları ile dikkat çeken Muayad Najemeddin 3-23 Ekim'de Six Senses Kaplankaya’yı ziyaret edecek. Muayad'ın bireysel tedavileri ve grup seansları; Watsu, Arındırıcı Ses Titreşimleri Seansı, Kas Enerji Salınım Masajı, Kundalini Hareket Meditasyonu, Reiki, Masaj ve Tibet Şarkı Kaseleri uygulamalarını içeren; Derin Terapi ve Derin Trans Işık Terapisinden oluşuyor. Meraklısı, takipçisi için önemli bir buluşma. 

Çok satan bir yazar, tıbbi antropolog, öğretmen ve Şamanik Enerji Tıbbı alanındaki Dört Rüzgar Derneği'nin (Four Winds Society) kurucusu Alberto Villloldo; 5-12 Ekim tarihleri boyunca Bodrum'da. Programının içeriği "Grow A New Body."

Marina Anchevska, 1-12 Eylül ve 10-25 Ekim tarihleri arasında modern insanın yaşadığı tükenmişlik, stres, kaygı ve diğer zorlukların üstesinden gelmek için özel bir Sistem Dizilimi Koçluğu programı geliştirerek danışanlarının daha mutlu, daha sağlıklı ve doyumlu bir yaşam sürmelerini sağlıyor.

Six Senses Kaplankaya, Türkiye’de bir ilk olan Holistic Anti-Aging, Weight Management gibi wellness programlarına ek olarak  BODPOD vücut kompozisyonu analizi, Wellness Screening iç oranlarınızı, kalp ritminizi ve hormonların seviyesini ölçebilen uygulamalarıyla Türkiye’nin ve Avrupa’nın en gelişmiş SPA alanına sahip olma özelliği taşıyor. Yoga, Fit, Uyku programları,  Kilo Kontrolü, Detox ve Mind Detox, Boost Immunity, Mind Your Brain, Love Your Heart, Muscle Recovery ve Back Pain Relive gibi programlara ek olarak; Watsu, Dreamcatcher, Emotional Detox gibi bütünsel terapileri sunuyor. 

İZLE
Murat Bür’le Wellness’a Giriş
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası