Lüks ve Seçkin Bir Tatil Deneyimi

Doğanın kucağında stil sahibi bir tatil deneyimini, etkileyici yaşam alanları ve sınırsız bir lüksle sunan Maxx Royal Kemer Resort, özenle düşünülmüş detaylarıyla sizi kendine hayran bırakıyor ve mutlu bir tatili garanti ediyor.

13 Aralık 2021

Lüks ve Seçkin Bir Tatil Deneyimi

Lüks otel deneyimini yeniden tanımlayan tesis, Kemer’in hayran bırakan doğasına uygun mimarisi, etkileyici konsepti ve sınırsız hizmetleriyle dikkatimizi çekiyor. Doğanın tam ortasında evrenin dört ana elementi olan toprak, ateş, su ve hava esas alınarak tasarlanan mimarisi ise bizi ilk görüşte kendisine hayran bırakıyor.

Üstelik bu dört elementin büyüsü, odanızda sizi bekliyor. Bu elementlerin enerjilerini taşıyan parfüm kutusunu bulduğunuzda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Sonuçta misafirlerin arasında özgürce dolaşan ve tesisin logosuna ilham olan dağ keçilerinden Dünya Mimarlık Festivali’nden (WAF) aldığı En İyi Mimari Tasarım Ödülü’ne, bizi gülümseten sürprizlerle dolu bir otelden bahsediyoruz.

21-12/07/mrk_maxxlagunaduplexvilla_2bedrooms_2-1638858742.jpeg

Maxx Laguna Dublex Villa

 

Yolunuz Maxx Royal Kemer Resort ile kesiştiğinde, birçok konaklama seçeceğiniz bulunuyor. Masmavi havuz manzarasının yanı sıra terastan havuza direkt geçiş imkanı sunan ve 310 metrekareye kadar geniş bir alana yayılan Maxx Laguna Villalar çocuklu aileler için büyük rahatlık sağlarken, terası dahil 185 metrekarelik geniş alanlara yayılan Royal Residence süitlerde, soyunma odasından jakuziye kadar unutulmaz bir tatil yaşamanızı sağlayacak pek çok özellik bulunuyor. 450 metrekarelik Presidential Villa, Maxx Royal Kemer’in en geniş müstakil dubleks villası olarak; çalışma odası/misafir yatak odası, ebeveyn odasında jakuzi, sauna, buhar odası, fitness, Türk hamamı gibi pek çok özel ayrıcalığa sahip.

 

Maxx royal Kemer GQ

Presidential Villa

Odanız ve manzaranız tamamsa, otelin tadını biraz da gastronomiyle çıkarma zamanı... Dileyen misafirler günün her saati tatiline lezzet katabileceği Azure 24’te kusursuz sunumlarla buluşurken, dileyenler Uzak Doğulu şeflerin Teppanyaki şovları eşliğinde farklı mutfakları keşfe çıkıyor. İtalyan mutfağının enfes lezzetlerinin yanı sıra balığın başrolde olduğu sofralarda lezzet şöleni yaşayabilirsiniz. Türk ve Anadolu mutfağından vazgeçemeyenlerse Azure Türk’ün benzersiz tatlarını deneyebiliyor. Michelin yıldızlı şef Alfredo Russo’nun nefis menüsü ise gastronominin tavan noktası... Russo şefin nefis lezzetleri eşliğinde Emerald Restoran’da benzersiz bir akşam yemeğine davetlisiniz.

Maxx Royal Kemer Resort, bir otelden beklediğimizin daha fazlasını sunarak bizi şaşırtmayı ve mutlu etmeyi başarıyor 

  

Maxx Royal GQ Travel


Cennet Koyu’nda Unutulmaz Bir Yaz Tatili

TRAVEL | Cennet Koyu’nda Unutulmaz Bir Yaz Tatili

Varnasi’de Bir Gün

TRAVEL | Varnasi’de Bir Gün

Şehirden Uzaklaşmak İsteyenlere Yeni Bir Öneri: Tiflis

TRAVEL | Şehirden Uzaklaşmak İsteyenlere Yeni Bir Öneri: Tiflis

Göçebelerden Amerika Rotasında Masallar

TRAVEL | Göçebelerden Amerika Rotasında Masallar

Henry Cookson ile Yeryüzünün Saklı Sığınağı: İzlanda

TRAVEL | Henry Cookson ile Yeryüzünün Saklı Sığınağı: İzlanda

Peru’da Doğumun ve İyileşmenin Festivali: Qoyllur Rit / Lord of Snow Star

TRAVEL | Peru’da Doğumun ve İyileşmenin Festivali: Qoyllur Rit / Lord of Snow Star

Daha Fazla Göster