Seden Mestan

Seden Mestan
Bakım

Doğru parfümü bulmanın yolları

Kendine özen göstermeye niyetli her erkeğin bilmesi gereken en önemli kural: Karşınızdaki sizi ilk olarak stilinize, ikinci olarak da kokunuza göre değerlendirecektir. Zaten biliyorsunuzdur diye düşünerek (!) deodorant kullanmanın ne kadar olduğu konusuna girmiyoruz bile. Daha incelikli bir işin peşindeyiz: teninize ve stilinize en çok yakışan, doğru parfümü bulmanın yollarını anlatacağız size...
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Kadınlar

90’lardan Unutamadığımız Güzeller

İtiraf edelim; gündemimizi Kendall Jenner, Bella Hadid gibi yeni nesil güzeller meşgul etse de 90’ların süper modellerinin yeri doldurulamaz. 90’lar nostaljisini daha da cazibeli kılan bu kadınlar yıllara meydan okuyan görünüşleriyle o zamanlardaki kadar karizmatik, iddialı ve gösterişli. Evet doğru bildiniz, bir dönem podyumları estiren top modeller eşliğinde zaman yolculuğuna çıkıyoruz.
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Popüler

Christopher Nolan’ın Elinden Taze Taze: ‘Dunkirk’

Herkesin beklediği an sonunda geldi: Christopher Nolan yeni filmi ‘Dunkirk’le yeniden karşımızda 21 Temmuz’da vizyona giren filmin senaryosu da Nolan’a ait.
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Teknoloji

Efsane Tasarımla Farklı Bir Buluşma: Porsche Design 911 Hoparlör

İlk anda, fotoğrafta gördüğünüzün egzoz borusu olduğunu zannedebilirsiniz.
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Popüler

Şehirde Bisiklet Hayal Değil

Bisikleti günlük hayatının merkezine taşımak isteyen tek biz değiliz, biliyoruz. Çevre dostu ve pratik olması bir yana, bilgisayar başında geçen hayatlarımıza hareket de katan bisikleti biz her ne kadar çok sevsek de, şehir trafiği bir türlü kabullenemiyor.
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Popüler

Instagram Takibi: Chris Hemsworth

Thor’un bir Instagram hesabı olsaydı, Chris Hemsworth’ünküne benzer miydi bilemesek de onun bu cool ve bir o kadar da gösterişli hayatına çok özeneceğine neredeyse eminiz. Şimdilik Thor adına varsayımlarda bulunmayı bir kenara bırakalım ve kendisini beyazperdede canlandıran Avusturalyalı aktör Chris Hemsworth’ün her karesinde alçakgönüllü bir karizmayla karşılaştığımız, doğa ve sağlık fışkıran Instagram hesabını keşfe çıkalım. Birlikte hayal kurmak serbest!
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Popüler

10 Rolle Orlando Bloom

Orlando Bloom’la yeniden buluşma vakti geldi, çattı. ‘Pirates of the Caribbean’ serisinin bu hafta vizyona giren son filmi ‘Dead Man Tell No Tales’ ile bir kez daha tüm karizmasıyla karşımızda arzı endam eyleyen Orlando Bloom, fantastik karakterlere zahmetsizce bürünebilmesi (sarı saçlarından sen sorumlusun Legolas!) ve canlandırdığı tüm rolleri en ufak detayına kadar layığıyla üzerine geçirebilmesiyle kalbimizde ayrı bir yere sahip. ‘Dead Man Tell No Tales’ korsanlar diyarının son filmi olacağa benziyor. Bu filmle birlikte seriye veda etmeden evvel, aklımızda yer etmiş 10 rolle Orlando Bloom’un filmografisinde bir yolculuğa çıkıyoruz.
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Popüler

Heyecan Dorukta: Game of Thrones’un Yedinci Sezonundan Yeni Fragman

Game of Thrones’un sabırsızlıkla beklediğimiz yedinci sezonu 16 Temmuz’dan itibaren yayınlanmaya başlayacak. Kafamızda deli sorular, yeni sezonda nelerle karşılaşacağımızı beklerken karşımıza çıkan her bir bilgi bizim için ayrı değerli. Haliyle diziden gelen bu son fragman hayatımızın sıradan akışını bir süreliğine de olsa durdurmayı başardı diyebiliriz.
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Stil Danışmanı

Instagram Takibi: Justin Timberlake

Onu neden kıskandığımızı hâlâ çözebilmiş değiliz: Hollywood’un doğallığıyla nefes kesen güzellerinden Jessica Biel’le evli olması mı, yoksa her daim hedefi on ikiden vuran stili mi ona bu kadar imrenmemizi sağlayan? Tüm dünyayı etkisi altına alan yeteneğinden ya da yıllar içerisinde cazibesine cazibe katan yakışıklılığından bahsetmiyoruz bile! N’Sync zamanlarından kalma, artık gülünç (o zamanlar yine tüm kadınlar bayılıyordu) kıvırcık saçlı fotoğraflarına bakarak sinirimizi bir güzel attıktan sonra, Justin Timberlake gibi olmanın formülünü çözmeye başlıyoruz. Ve tabii ki bunu Jessica Biel’le evlenerek (Ah, keşke!) veya listelerde bir numaraya yükselecek bir albüm kaydederek yapamayacağımıza göre, kendisinin kıyafet tercihlerini takip ederek işe başlıyoruz. Stilin bizimdir, ey Justin!
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Popüler

Bu Sezon Yolunu Gözlediğimiz 5 Dizi

Televizyon dünyası kendini yazın rehavetine kaptırmaya niyetli değil. Yepyeni prodüksiyonların yanı sıra tüm dünyayı kasıp kavuran dizilerin yeni sezonlarını izleyiciyle buluşturmaya hazırlanan kanallar, dolu dolu programlarıyla adeta birbirleriyle yarış içerisinde. Bizimse yolunu gözlediğimiz beş büyük dizi var.
Yazı Seden Mestan
Seden Mestan
Popüler

Gelecekten Gelen Bir Gitar

Evet, ‘Geleceğe Dönüş’ filminden çıkmış gibi duran bu alet aslında bir elektronik gitar. Alışılmışın dışında tasarımıyla hem müzik hem de teknoloji severlerin radarına giren Jammy Portable Guitar, bu işin ustaları kadar amatörlerine de hitap etmeyi başarıyor.
Yazı Seden Mestan