Simge Hancı

Simge Hancı
Teknoloji

Sonunda bu da oldu: ‘Akıllı’ sneaker

‘Akıllı’ ürünler, giyilebilir teknoloji dünyasına sızmaya devam ediyor. Kişiselleştirilebilir özellikleriyle benzerlerine fark atan ShiftWear Sneaker, bu iki farklı teknolojinin kesişim kümesindeki son harika. E-paper ekrana sahip bu sneaker’lar, canınız nasıl isterse öyle oluyor!
Yazı Simge Hancı
Simge Hancı
Popüler

Mr.Robot üçüncü sezonuyla Ekim’de ekranlarda

Favori hacker’ımız Elliot Alderson’ı yeniden ekranlarda görmek için ne kadar sabırsızlandığımızı söylememize gerek var mı? Mr. Robot’un üçüncü sezonundan yayınlanan yeni bir videoyla birlikte bu sabırsızlık duygularımıza bir de heyecan eklendi.
Yazı Simge Hancı
Simge Hancı
Wellness

Minderde dünya şampiyonluğu

Paris’te düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası’ndan güzel haberler var: Milli sporcu Metehan Başar, grekoromen stil 85 kiloda altın madalya kazandı.
Yazı Simge Hancı
Simge Hancı
Saat

#GQSeçti: Siyahın karizmasını taşıyan 4 saat

“Kol saati, erkek stilini tamamlayan en önemli aksesuardır.” Bu iddiamıza kimsenin bir itirazı yoktur herhalde, değil mi? Siyah renge duyduğumuz hayranlık da ortada. İkisi bir araya gelince, karşı koymak imkansız bir hal alıyor elbette. Vazgeçilmezlerimizin muhteşem buluşmasının birer örneği olan, maskülen karizmasıyla kalbimizi fetheden dört saati sizin için seçtik.
Yazı Simge Hancı
Simge Hancı
Popüler

Bu hafta vizyonda bizi hangi filmler bekliyor?

Ve bir hafta sonu daha geldi çattı. Vizyonda bu hafta filmler her telden çalıyor. Aksiyon ve korku dolu filmler ağırlıklı olsa da aradığınız her türden filmi bulabileceğiniz listeyi sizin için derledik.
Yazı Simge Hancı
Simge Hancı
Popüler

10 rolle Robert De Niro

Unutulmaz filmlerin efsanevi karakterlerini canlandırarak sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi aktörleri arasına adını yazdıran Robert De Niro 73. yaşını kutluyor. Robert De Niro’nun rol aldığı, hepsi tekrar tekrar izlenesi 10 kült filmi sizin için derledik. Sen çok yaşa De Niro!
Yazı Simge Hancı
Simge Hancı
Business

Evde ofis hayatı için tüyolar

Teknoloji ilerliyor, popüler meslekler değişiyor beraberinde yaşam tarzlarımız da değişiyor. Artık birçoğumuz ofis yaşantımızı evlerimize taşımanın peşindeyiz. ‘Home office’ çalışmak kulağa hoş gelse de zorlukları yok değil. Aslında sadece birkaç tüyoyla evinizi çalışmak için elverişli ve pratik bir hale getirebilirsiniz. Okumaya devam edin! ( Fotoğraf: @enguzelevler.com )
Yazı Simge Hancı
Simge Hancı
Popüler

Popun kraliçesi Madonna 59 yaşında

Madonna sadece şarkılarıyla değil, fotoğrafları, dans şovları, evlilikleri, muhalif tavırlarıyla hâlâ dünyanın bir numaralı pop ikonu. Zaten kendisi için “Ben bir özgürlük savaşçısıyım. Şovum, şarkılarım, işim, sanatım hepsi ifade özgürlüğü için” diyor. 35 yıla yakındır, durmadan kendini geliştirerek hep en çok konuşulan olmayı başaran Madonna’nın bugün 59. doğum günü. Hayatındaki tüm zorlukları geride bırakmak yerine onlardan ilham almaya, unutulmaz şarkılarına her daim bir yenisini eklemeye devam eden Madonna’yı kimse tahtından edemeyecek belli ki. İyi ki doğdun popun güzel kraliçesi! ( Fotoğraflar: @madonna )
Yazı Simge Hancı
Simge Hancı
Teknoloji

Dünyanın en pahalı stres çarkıyla tanışın

Dünyada yeni bir trend haline gelen stres çarkı tüm dünyayı etkisi altına alırken lüks markalar da boş durmuyor.
Yazı Simge Hancı
Simge Hancı
Otomobil

Gelecekten gelen uçan otomobiller

Bilimkurgu filmlerinde gördüğümüz uçan otomobiller şimdilik tam gerçeğe dönüşmese de tasarımcılar bu yolda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Yapılan tasarımlar artık bunun bir hayalden fazlası olduğunu açıkça gözler önüne seriyor. Son olarak Brezilyalı tasarımcı Jomar Machado’un “Gerçeğe dönüşmeyi bekleyen konseptler” adlı projesi retro-fütüristik otomobil ve motosiklet tasarımlarıyla bizi başka bir dünyaya götürüyor. Bugatti Veyron, Chevrolet Bel Air, Ford Mustang, Formula 1 ve motosiklet tasarımlarını gördüğünüzde kendinizi bilimkurgu filmlerinin tam ortasında hissedebilirsiniz.
Yazı Simge Hancı
Simge Hancı
Popüler

10 rolle Robin Williams

Replikleri adeta hayat dersi veren, yüzündeki sıcak gülümsemesi ve terapi etkisi yaratan karakterleriyle Robin Williams, bundan tam üç sene önce aramızdan ayrıldı. Yaşamın değerini anlatan sözleriyle aklımızda yer eden, düşüncelerini açıkça söylemekten kaçınmayan sivri dilli bu müthiş adamın en sevdiğimiz on rolünü sıraladık. Eşi Susan Schneider’in dediği gibi onu ölümüyle değil, milyonlarca insana yaşattığı sayısız keyifli ve kahkaha dolu anla hatırlayacağız.
Yazı Simge Hancı