En İyi Elektrikli Diş Fırçaları
Bakım

En İyi Elektrikli Diş Fırçaları

Sizin için en iyi elektrikli diş fırçalarını seçtik. Çünkü olabildiğince beyaz dişler için bu güçte fırçalamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Kimini internetten kimini hemen köşedeki tekno marketten alabileceğiniz cihazların arasındaki farkları, avantajları ve dezavantajları anlatıyoruz.

İyi bir elektrikli diş fırçası, her erkeğin bakım cephaneliğinde olması gereken önemli bir araç, çünkü dişlerinizi gerçekten iyi fırçalamak için çok fazla çaba harcamanız gerekiyor. Dolabınız cilt bakım serumları, nemlendiriciler ve saç bakım ürünleriyle dolu olabilir, ancak kötü hijyen nedeniyle donuk bir gülümsemeniz varsa bu size hiçbir fayda sağlamaz. Dolayısıyla dişlerinize biraz daha önem vermeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Fırçanızın elektrikli olması, manuel bir fırça ve biraz dirsek gresi ile elde edemeyeceğiniz temiz sonuçlar sağlar. Fırçanın başını dakikada binlerce kez döndürerek veya titreterek çok daha güçlü ve eksiksiz bir temizleme sağlar. Üstelik artık birçok akıllı fırça, akıllı telefonlara bağlanabiliyor. Zor noktalara ulaşmak için yumuşak kıllara sahip esnek fırça başlıkları, akıllarından iki dakikaya kadar sayamayanlar için yerleşik zamanlayıcılar ve uzun ömürlü piller ile birlikte geliyor. Dolayısıyla elektrikli fırça bulmak için harcanan zaman (ve para) çok akıllıca bir yatırım gibi görünüyor.

Her bir dişi temizlediğinizden emin olmak için canlı geri bildirim içeren bir ağız haritası, diş eti çizginizi korumak için esnek başlıklar ve hassas dişlerinizdeki plak oluşumunu yok etmek için titreşimli sonik teknolojisi gibi sayamadığımız daha nice harika özellik…

Tüm bunları kaliteli diş macunu, her sabah ve akşam temizlemek konusunda biraz özveri ile eşleştirirseniz inci gibi dişler kaçınılmaz sonuç olacaktır. Ayrıca ağız sağlığınızın iyi olmasını ve herhangi bir diş eti iltihabı veya diş eti hastalığından kaçınmanızı sağlar.

Bazıları bu incileri parlatmak için diş beyazlatma yoluna gitmeyi tercih ediyor, ancak biz her zaman yalnızca sağlam, şarj edilebilir bir elektrikli diş fırçasından alabileceğiniz iyi diş hijyenini savunacağız. Bununla birlikte, iyi bir fırça çok ucuz bir şey değildir. Oral-B'nin fırçalarının sürekli yarı fiyatına indirimli olduğunu iddia etmesine rağmen, yine de belirli bir miktar ödemeniz gerekir. Bu yüzden her bütçe için en iyi modelleri seçtik.

İşleri mali açıdan biraz daha kolaylaştırmak için, bu şık görünümlü gadget'lar artık portatif hızlı şarj cihazları, seyahat çantaları, ek fırça başlıkları ve kendi kendini temizleyen kitlerle birlikte geliyor. Doktor onaylı bir fırçalama deneyimi için, paranın satın alabileceği en iyi elektrikli diş fırçalarından bazılarını sizin için listeledik.

 

En iyi elektrikli diş fırçası?

Bir bakışta favori elektrikli diş fırçalarımız

  • Genel olarak en iyi elektrikli diş fırçası: Oral-B Genius X
  • En uygun fiyatlı elektrikli diş fırçası: Ordo Sonic+
  • En iyi sonik elektrikli diş fırçası: Philips Sonicare Power Electric Toothbrush 9900
  • En iyi döner başlıklı elektrikli diş fırçası: Oral-B iO9,
  • En sürdürülebilir elektrikli diş fırçası: Sonic Wave
  • En hassas elektrikli diş fırçası: Silk'n ToothWave

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası