En İyi Erkek Parfümleri
Bakım

En İyi Erkek Parfümleri

Yepyeni parfümlerden kendini ispat etmiş klasiklere farklı kategorilerde en iyi erkek parfümlerini listeliyoruz.

En iyi erkek parfümleri hakkında kapsamlı bir rehber hazırladık çünkü parfüm alışverişi yapmak kimi zaman zor olabiliyor. Ancak, her kokunun çağrıştırdığı his ve hikaye farklı. O sebeple parfüm en favori bakım ürünlerimizden biri. Nemlendiriciden veya şampuandan değişik bir hikaye çıkmayabilir. Ancak harika bir koku çok haklı sebeplerle başınızı döndürebilir. Bir arkadaş, bir anı, tamamen yabancı biriyle olumlu bir ilişki... Hepsi etkili bir parfümle mümkün.

Örneğin, Le Labo'nun Bergamote 22'sine karşı her zaman bir zaafım var. Bir arkadaşım kullanıyordu ve bu kokuyu ne zaman duysam 20’li yaşlarımın başını hatırlıyorum. Hayatın bana getirdiği heyecanları, o yılları anımsıyorum. İşte parfümün gücü tam olarak bu.

Erkekler için olabildiğince geniş bir parfüm yelpazesini denemeye çalıştım. En iyi erkek parfümleri rehberini bir araya getirmek adına karşılaştığım insanlardan en çok iltifat alan kokuları seçmek için yardım istedim. İşim hepsini bilmemi gerektirdiği için tek bir kokuya bağlı kalmam mümkün değil. Bu hem bir lanet hem bir lütuf, çünkü başkalarının bu kokulara hatıralar eklemelerini umarak kendilerini en iyi temsil eden, en etkili parfümleri seçmelerine yardım etmeyi seviyorum.

İşte her tür kategoride erkekler için en tavsiye ettiğimi en iyi 18 parfüm; belki bunlar, alışverişinizi (çevrimiçi olsa bile) daha az stresli hale getirebilir. Bazıları yeni, bazıları klasik, ancak her biri olumlu bir izlenim bırakıyor. İşte kullanabileceğiniz en etkili 18 erkek parfümü.

GQ'da parfüm listelerini seviyoruz. İsterseniz en iyi 10 klasik erkek parfümüne, koku ailelerine göre seçilmiş 14 notaya ayrılmış en iyi erkek parfümlerine ya da sezonlara göre ayrılmış sonbahar ve ya yaz önerilerine göz atabilirsiniz.

İZLE
Spot Işıkları Kuliste: Chris Appleton
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası