Geleceğin Sanatçıları Üçüncü Kez BASE’de Buluşuyor

“BASE 2019” 14-17 Kasım tarihleri arasında sanatçı adaylarını sanatseverlerle buluşturuyor.

15 Ekim 2019

Geleceğin Sanatçıları Üçüncü Kez BASE’de Buluşuyor

BASE, 14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanından yeni mezun sanatçı adaylarını Akaretler Sıraevler’de sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Bu yıl farklı şehirlerden ve üniversitelerden mezun 107 sanatçı adayının katılımıyla gerçekleşecek olan BASE’de 119 sanat eserini görmek mümkün olacak.

 

BASE

 

Bu yıl Derya Yücel küratörlüğünde gerçekleşecek olan BASE 2019’da resim, seramik, video, heykel, yerleştirme, fotoğraf, cam ve grafik tasarım gibi pek çok farklı sanat dalından yapıtlar yer alacak. BASE 2019’un seçili kurulunda ise Antonio Cosentino, Azra Tüzünoğlu, Derya Yücel, Elif Uras, Kezban Arca Batıbeki, Lalin Akalan, Marcus Graf, Merih Akoğul, Mustafa Taviloğlu, Nazlı Pektaş, Osman Dinç, Selman Bilal, Şakir Gökçebağ, Sabiha Kurtulmuş, Tankut Aykut, Tomur Atagök ve Vahit Tuna gibi sanat dünyasının önemli isimleri yer alıyor.

 

BASE

 

BASE’de Bir İlk: BASELECTED 1 Sergisi

Bu yıl ilk kez gerçekleşecek BASELECTED 1, 2017 ve 2018 BASE sanatçılarının güncel yapıtlarından oluşan bir seçkiye ev sahipliği yapacak. Sergide Arek Qadrra, Aytuğ Aykut, Damla Yalçın, Dilara Göl, Duygu Aydoğan, Ece Kibaroğlu, Fatih Temiz, Hamza Kırbaş, Hina Barlas, İbrahim Erdoğan, Kübra Boy, Metin Alper Kurt, Ömer Sedat Yenidoğan, Seçil Büyükkan, Selen Tokgöz, Tevfik Altan Doyran, Uğur Bişirici olmak üzere 17 sanatçının eseri sergilenecek.

 

Tüm bunların yanı sıra birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacak olan “BASE Talks”u izlemek için bu özel buluşmayı sakın kaçırmayın.


The Killers Yeni Albümüyle Geri Dönüyor!

GQ LOVES | The Killers Yeni Albümüyle Geri Dönüyor!

Sinema Dünyasının Unutulmayan İkonu: Paul Newman

GALERİ | Sinema Dünyasının Unutulmayan İkonu: Paul Newman

Dağcılar İçin Vazgeçilmez 7 Parça

GQ LOVES | Dağcılar İçin Vazgeçilmez 7 Parça

Evinizin Havasını Değiştirecek En İyi 10 Aksesuar

ZEVK | Evinizin Havasını Değiştirecek En İyi 10 Aksesuar

Spor Yapanların Sıklıkla Tercih Ettikleri Protein: Hindi Eti

YEME-İÇME | Spor Yapanların Sıklıkla Tercih Ettikleri Protein: Hindi Eti

İstanbul’un Gece Hayatının Yeni Durak Noktası: Meftun

DAHASI+ | İstanbul’un Gece Hayatının Yeni Durak Noktası: Meftun

Daha Fazla Göster