Haz Dolu Koleksiyon: Magnum x Les Benjamins
DAHASI+

Haz Dolu Koleksiyon: Magnum x Les Benjamins

Magnum ve İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası Les Benjamins, yeni bir koleksiyonla güçlerini birleştirdi.

Fotoğraf: Les Benjamins

Dondurması ve çikolatasıyla fark yaratan Magnum, İstanbul'un en ünlü sokak giyim markalarından Les Benjamins ile global bir iş birliği için güçlerini birleştirdi. 'Haz peşindeysen' mottosundan ilham alan koleksiyon, Les Benjamins'in kendine özgü dokunuşlarıyla sokak stilini yansıtyor. Les Benjamins markasının kurucusu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın’ın Magnum’un dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Halsey ile gerçekleştirdiği global kampanya lansmanı için bomber ceket tasarlamasıyla başlayan iş birliği, son dönemin en konuşulan birlikteliklerinden birine dönüştü. 

Koleksiyonda, Les Benjamins'in artık ikonik tasarımlarından biri olan çift taraflı bomber ceket, kadın ve erkek izin özel tasarlanan tişörtlerler, yenilikçi tasarımıyla hem eşofman hem de şort olarak kullanılabilen alt giyim parçaları ve gündüzden geceye devam eden süreçte kullanılabilecek elbise ve etek gibi parçalar yer alıyor. 

Heyecan veren iş birliği için düşüncelerini dile getiren Bünyamin Aydın “Magnum çocukluğumdan beri bana hep mutluluk verir. Çocukluk yıllarının özündeki sadelik, oyun heyecanı ve küçük şeylerden duyulan hazlar kapsül koleksiyonu tasarlarken en büyük ilhamım oldu.“ dedi. Koleksiyonu yakından incelemek için aşağıdaki galeriye tıklayın. 

İZLE
4000 Parçalık James Bond Koleksiyonu
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası