Erkeğin kalesi

Dahili puro nemlendiricisi ve kol saati hazneleriyle, Döttling yapımı The Fortress, tüm kıymetli eşyalarınızın güvenilir bekçisi olacak.

18 Şubat 2013

Erkeğin kalesi

Kıymetli eşyalarınızı bir "kalede" saklamak istemez miydiniz? Alman güvenlik mühendisliğinin başyapıtı, Döttling yapımı The Fortress, dünyanın en güvenli lüks kasası olarak addediliyor. Öyle ki bu kasada sakladıklarınız her nerede olursa olsun bir milyon dolara sigortalı.

The Fortress, göz kamaştırıcı görünümünün ötesinde kusursuz güvenlik ve lüks için tasarlanmış. Üst bölmesine yerleştirilen iki dairesel kol saati bölmesi ayrı ayrı şifrelendirilmiş.

Orta bölmedeki puro saklama çekmecesi Küba'nın nadide hazinelerini özenle saklamak için en ideal koşulları sağlıyor. İspanyol sedirinden inşa edilen bu bölmede bir nemlendirici ve purolarınızın durumunu sürekli denetim altında tutan bir barometre bulunuyor.

En alttaki geniş bölme ise diğer değerli eşyalar için rezerve edilmiş. Tabii ki The Fortress farklı ihtiyaçlarınıza göre Döttling ekibince yeniden organize edilebiliyor.

Sınırsız güven vaat eden bu özel kasa sadece 10 adet olmak üzere sınırlı sayıda satışa sunulacak. Bu emsalsiz güvenlik sandığının, başlı başına bir servet olduğunu düşündüren fiyatı ise sadece ciddi müşteri talepleri üzerine veriliyor.

Döttling - The Fortress