D's Damat Hepsiburada D'S Damat avantajlı fiyatlarla Hepsiburada'da

Hepsiburada Büyük Yaz İndirimleri’yle D’S Damat Şıklığını Yakalayın

“Büyük Yaz İndirimleri” kapsamında moda severlere sunulan en özel indirimlerinden biri de D’S Damat ürünlerindeYazın rahatlığını şıklıkla buluşturmak isteyenler 2000’i aşkın ürüne çok özel fiyat indirimleriyle sahip olabiliyor.

Türkiye’nin öncü e-ticaret platformu Hepsiburada, yaza özel başlattığı “Büyük Yaz İndirimleri” ile yaz alışverişlerini yapacakları; moda, teknoloji, mobil, kozmetik, küçük ev aletleri, ev-yaşam ürünleri ve süpermarket ürünlerinden oluşan milyonlarca ürünle buluşturuyor. 

“Büyük Yaz İndirimleri” kampanyasında Hepsiburada satıcılı ürünlerde “en iyi taksitli fiyat garantisi” ile yaz alışverişlerini yapacaklara tasarruf ettirecek. Ayrıca her müşteriye özel tanımlanan %0 faizli 1000 TL kredi ile alışveriş imkanı da sunuluyor.

D’S Damat’a Özel Sepette %21 İndirim Fırsatı

“Büyük Yaz İndirimleri” kapsamında moda severlere sunulan en özel indirimlerinden biri de D’S Damat ürünlerinde geçerli olan indirimler. Yazın rahatlığını şıklıkla buluşturmak isteyenler 2000’i aşkın ürüne çok özel fiyat indirimleriyle sahip olabiliyor. Ayrıca şıklığına özel gösterenler D’S Damat’a özel fiyatlara ek olarak sepette %21 indirime ek olarak kupon fırsatından da yararlanabiliyor. 

7 Haziran’a kadar sürecek indirim için Hepsiburada'yı ziyaret ederek, “Büyük Yaz İndirimleri” kampanyasında yer alan D’S Damat markasının ürünlerini keşfedebilirsiniz. 

İLGİLİ İÇERİKLER Hepsiburada GQ Tanıtım D
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası