İkonik Palm Jumeirah Adası'nın Yıldızı Fairmont The Palm, Dubai
GQ Tanıtım

İkonik Palm Jumeirah Adası'nın Yıldızı Fairmont The Palm, Dubai

Fairmont The Palm, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki ikonik Palm Jumeirah Adası'nda yer alan lüks bir sahil tesisi. Basra Körfezi'nin ve Dubai şehir panaromasının muhteşem manzarasına sahip olan tesis, çağdaş mimari ile geleneksel Arap tasarımının eşsiz bir karışımını sunuyor.

Fairmont The Palm, Dubai'de konuklar özel plajda dinlenebilir, açık havuzlarda serinleyebilir, son teknoloji ile donatılmış gym’de en sevdikleri antrenmanları yapabilir veya Spa'da günün yorgunluğunu atabilirler.

Otel, Dubai'nin göz kamaştırıcı silueti eşliğinde ödüllü restoranlar ve farklı lezzetler sunan barlarla dolu olağanüstü bir yeme içme deneyimi sunmaktadır. Misafirler, aile tarzı mutfağıyla tanınan "Flow Kitchen"da Brezilya mutfağının eşsiz bir örneğini sunan "Churrasco" ızgara yöntemine kadar ilham verici bir gastronomik deneyim yaşayabilirler.  Asya mutfağından "Ba Restaurant and Lounge" modern Asya mutfağının leziz örneklerini sunarken, Akdeniz mutfağından "Seagrill Bistro" taze deniz ürünleri ve ızgara çeşitleriyle damağınızda bir şölen yaşatacaktır.

Fairmont The Palm Dubai

Fairmont The Palm'ın Palm Jumeirah'da açılan en yeni gastronomik destinasyon: Little Miss India. Bu ilginç konsept, malikanenin eklektik ve abartılı 'Hanımefendisi' Little Miss India olarak bilinen kurgusal karakter Mohini Singh'in hikayesine odaklanıyor. Yemek yiyenleri dünya seyahatleri, inanılmaz başarıları ve kendi evinde eksantrik bir menü ile benzersiz bir yolculuğa çıkarıyor. Canlı ve kolonyal bir restoran ile lounge barını bir araya getiren bu mekân, kişisel bir hikâye anlatıyor ve konuklara Hint mutfağının kalitesini, tarihini ve çeşitliliğini keşfetme fırsatı sunuyor.

Romantik bir kaçamak, aile tatili veya iş seyahati olsun, Fairmont The Palm, Dubai'nin merkezinde unutulmaz bir deneyim yaşamak için mükemmel bir destinasyon sunuyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Fairmont The Palm

Fairmont The Palm 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası