Tasarımda Gösteriş Teknoloji ile Buluşuyor
GQ Tanıtım

Tasarımda Gösteriş Teknoloji ile Buluşuyor

Moda ve tasarım hayatın farklı alanlarına sirayet ediyor ve teknoloji tercihlerinde tasarım daha da belirleyici oluyor.

İmaj artık sadece kıyafetin taşıdığı logoyla değil ona eşlik eden herhangi bir objenin görünümüyle ve hatta onun etiketiyle tamamlanıyor.

‘Logomania’ duyarlılığındaki artış 90’lı yıllarının başlarına denk geliyor. Logolara karşı olan bu hassasiyet günümüz moda ve teknoloji dünyasında yine son derece hissedilir durumda. ‘Ben buradayım!’ diyen ürünler her yerde. 

realme, kuruluşundan bu yana trend belirleyici ve ulaşılabilir olma vaadiyle Türkiye pazarında birbirinden farklı tasarım ve performans ürünlerini bekleyenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Ve bir şekilde ben buradayım diyor.  Markanın son dönemlerde benimsediği tasarım stilinin odağında ise modanın son trendlerinden biri olan cesur logo ve slogan kullanımı dikkat çekiyor. Dünya moda devlerinin benimsediği üzere, realme 8 sahip olduğu göz alıcı arka kapak ve logo tasarımıyla kullanıcılarına her yerde yıldız gibi parlama garantisi sunuyor. Şık tasarımları ayrıcalıklı bir akıllı telefon deneyimiyle buluşturan realme, genç kullanıcıların performanstan ödün vermeden stillerini göz alıcı bir akıllı telefon ile tamamlamalarına yardımcı oluyor. Moda hangi yöne doğru değişirse değişsin realme 8 zamansız tasarımı ve farklı arka kapak tasarımıyla tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sokak modasının teknolojiyle sürdürülebilmesini kendisine misyon edinen marka, rahatlığı ve dinamizmi ön plana yerleştirmiş pozisyonda.

 Realme 8

Artık akıllı telefonlar, günlük imajın bir parçası. Dışarı çıkarken özenle hazırlanan kombin, sürekli elde bulunan telefonunla tamamlanıyor. Aynı zamanda telefonlar yalnızca görselliğiyle stilini tamamlamakla kalmıyor, kullanılan telefonun tarzı artık kişinin kim olduğu hakkında da fikir veriyor; tıpkı tercih edilen kıyafetler gibi. realme, telefonun da modanın öğelerinden biri olduğunun farkındalığıyla yola çıkarak telefonlarında cesur ve akılda kalıcı tasarımlar kullanıyor. Yeni modelinde parçalı arka kapak tasarımı, gerçek dünya ile gizemli dijital dünyayı bir araya getiriyor. Arka kapakta tasarımının mat renkli sol tarafı gerçek dünyayı temsil ederken, sağ taraftaki ‘Cesaret Et’ sloganını bulunduran parlak renkli bant dijital dünyanın gizemini yansıtıyor. Böylece realme, dijital dünyanın göz yanılsamalarından kaynaklanan renkli parlak yansımaları ile gerçek dünyanın zıtlığını bir araya getirerek benzersiz bir tasarıma imza atıyor. 

akıllı telefon

Şık Tasarım ile İlgi Odağı Olun

Birbirinden şık ve zamansız tasarım ile kullanıcıların beğenisine sunulan realme 8, özellikle açık gri tasarımı ile beğenileri toplayacak gibi görünüyor. realme 8’in arka kapağında yer alan renkli parlak bant, akıllı telefonun sade gri tasarımına modern bir dokunuş ve stil katıyor. Ayrıca ‘Dare To Leap’ yani ‘Cesaret Et’ mottosunu tasarımıyla da bir kez daha hatırlatan realme 8; genç kullanıcıları akıllı telefonlarıyla yeni deneyimlere atılmaya, trendleri takip eden değil yeni trendler yaratan olmaya davet ediyor.

 akıllı telefon

Herkesi Hayran Bırakacak Fotoğraf ve Videolar Çekin

Bir telefon hayal edin; Tiktok, Instagram, Twitter, Snapchat hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın uzun süreli ve yüksek performanslı bir deneyim sunuyor, 4lü kamera sistemiyle takipçilerinizin telefonla çektiğinize inanmayacağı fotoğraflar çekiyor ve cebinizden çıkardığınız an göz alıcı tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. İşte realme 8’in vadettiği deneyim tam olarak bu.

4’lü arka kamera sistemi 64MP ana kamera, 119° Ultra Geniş Lens, 4 cm Makro Lens ve S&B Portre Lensinden oluşuyor. 64 MP kamera anılarını oldukları gibi biriktirmene yardımcı oluyor ve aynı zamanda büyük sensörü sayesinde düşük parlaklıklı ortamlarda dahi ışığı toplayarak fotoğraf kalitenden ödün vermeden net görüntüler almayı sağlıyor. 4’lü kamera sisteminin ikinci üyesi 119° ultra geniş lens yeni yerler keşfederken tüm manzarayı arkadaşlarınla paylaşabileceğiniz geniş ve göz alıcı fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Makro Lens ise fotoğraf çekmeyi seven, kamerası ile yeni keşifler yapmak isteyen kullanıcıların favorisi olacak. 4 cm uzaklıktan çekebileceğin makro fotoğraflar ile mikro dünyaya bir adım atacak, normalde yakalamanın mümkün olmadığı detayları Makro Lens ile yakalayacaksın. Yoğun sosyal medya kullanıcılarının en sık kullanacağı lenslerden biri ise Siyah Beyaz Portre Lensi. Bu lenste yer alan yeni renk filtreleme sistemi, ana merceğin ışığı daha iyi yakalamasına yardımcı olarak benzersiz retro fotoğraflar çekmenizi sağlar.  

16MP Ön Kamera, ultra net görüntüsü sayesinde istediğiniz an kendinizi ve sevdiklerinizi canlı ve net bir şekilde görüntülemenizi sağlıyor. Akıllı güzellik modu ile de farklı cinsiyetleri, yaşları ve surat şekillerini anlayarak sizin için en uygun filtreleri buluyor. Bu şekilde yapay görünen güzellik filtreleri ile boğuşmadan doğal ve pürüzsüz gözüken bir ciltle fotoğraflar çekebileceksiniz.

akıllı telefon 

Performanstan Ödün Vermeyin

Gün geçtikçe sık kullandığın uygulamalar da değişiyor ve gelişiyor.  Özellikle Tiktok, Snapchat, Instagram gibi filtreler kullanarak video üretmeye ve izlemeye odaklanan uygulamalar telefonları daha çok yorabiliyor. Telefonunda oyun oynayan kullanıcılar için özel olarak geliştirilen Helio G95 işlemci sayesinde realme 8 ister oyun oynarken, ister video çekerken, ister film izlerken üstü bir deneyim sunuyor. Yenilenmiş Bakır Sıvı Soğutma Sistemi de uzun süreli kullanımlarda dahi telefonunun ısınmamasını sağlıyor. ‘Bir akıllı telefon ile ne kadar uzun süreli bir kullanım yapabilirim ki?‘ diye soruyorsanız 5000mAh bataryaya sahip realme 8 tam şarj ile 952 saat bekleme, 43 saat arama yapma, 23 saat YouTube kullanımı, 98 saat çevrimiçi müzik dinleme ve 10 saat oyun oynama olanağı sunuyor. Ayrıca 30W Dart Hızlı Şarj özelliği sayesinde realme 8’in şarjını %100 doldurmak 65 dakika sürerken yalnızca 26 dakika gibi kısa bir sürede cihaz %50 şarj edilebiliyor. Size ise kesintisiz eğlencenin keyfini sürmek kalıyor. 

İZLE
Bir Jenerasyon Portresi
İLGİLİ İÇERİKLER realme 8 Akıllı Telefon
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası