2022'de Adres Fişekhane
Güncel

2022'de Adres Fişekhane

Şehrin yeni sahnesi Fişekhane, yeni yıla dolu dolu başladı. Türkiye’nin önde gelen oyuncuları, yönetmenleri, dünyaca ünlü tiyatro oyunları yeni yılda Fişekhane’de.

Şehrin kültür-sanat, gastronomi ve iyi yaşam alanı Fişekhane, yeni yıla birbirinden güzel oyunlarla merhaba dedi. Dünyadaki benzer alanların incelenmesi sonrasında özenle renove edilen Fişekhane, sahip olduğu tarihi atmosferi, düzenlediği etkinlikleri ve de içerisindeki mekanlarla birlikte İstanbul’un mutlaka görülmesi gereken yerlerinden biri haline geldi.

 

Tiyatronun usta isimleri Fişekhane’de

İstanbul’un yeni sahnesi Fişekhane Ocak ayında usta oyuncuları ağırlayacak. 12-13 Ocak’ta Erdal Beşikçioğlu’nun muhteşem performansıyla Bir Delinin Hatıra Defteri, 14 Ocak’ta Cem Davran’ın sahneyi Celil Nalçakan ve Onur Özaydın’la paylaştığı Üçü Bir Arada, 15 Ocak’ta Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği ve Elvin Beşikçioğlu’nun oynadığı Gidion’un Düğümü’nün prömiyeri, 18 Ocak’ta tiyatro tarihinin unutulmaz karakterleri Kumbaracı 50 yorumuyla Cyrano de Bergerac, 21 Ocak’ta usta yönetmen Işıl Kasapoğlu’nun çevirip yönettiği, Ayşenil Şamlıoğlu ve Reha Özcan’ın rol aldığı İki Kişilik Hırgür, 22 Ocak’ta ise Semih Çelenk’in yazıp yönettiği ve Fırat Tanış’ın olağanüstü performansıyla seyirciyi büyülediği Gelin Tanış Olalım, 31 Ocak’ta ise 5 sezondur kapalı gişe oynayan Moliere’in ünlü eseri Cimri, Tansu Biçer’in yorumu ve Serkan Keskin’in çok konuşulan “Harpagon” performansıyla seyirciyle buluşacak.

 

Minik tiyatroseverler için oyunlar da Fişekhane’de

Her yaştan ziyaretçisine yönelik aktiviteleri barındıran Fişekhane’de Ocak ayı tiyatro programı çocuklar için de dopdolu. 15 Ocak’ta Sindirella, 16 Ocak’ta Kurbağa Prens, 22 Ocak’ta Çizmeli Kedi, 23 Ocak’ta Elf Müzikali, 29 Ocak’ta Burnunu Kaybeden Palyaço ve 30 Ocak’ta Kırmızı Başlıklı Kız oyunları minik tiyatroseverlerle buluşacak. Minik ziyaretçiler ayrıca Fişekhane’de yer alan Montessori’de çeşitli eğitici atölyelere katılabilecek.

 

Şehrin tüm eğlencesi Fişekhane’de

Şehrin tüm eğlencesi yeni yılda da Fişekhane’de. Vizyondaki filmleri Cinemo’da izleyecek olan ziyaretçiler, ayrıca birbirinden seçkin mekanlarda farklı gastronomik deneyimler yaşayabilecek. Contemporary İstanbul Vakfı’nın Fişekhane’de yer alan ilk ve tek kalıcı sanat alanı Coccon’daki 

Videodaki Manzara sergisine ücretsiz olarak gidebilecek ziyaretçiler, Fişekhane’de gerçekleştirilen birbirinden farklı etkinliklere de katılabilecek.

 Fişekhane

 

İZLE
Engin Günaydın kamera arkası
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası