Avengers 5 Ve 6'da Hangi Süper Kahramanlar Olacak?
Güncel

Avengers 5 Ve 6'da Hangi Süper Kahramanlar Olacak?

Endgame'den altı yıl sonra, birkaç yıl içinde iki büyük toplu Avengers filmi izleyeceğiz: Kang Dynasty ve Secret Wars. Peki ama başlıca ekipte kimler olacak?

Avengers: Endgame, o ana kadarki iki lider Iron Man ve Captain America'nın ünlü süper kahraman ekibinden ayrılmasıyla sona erdi - Stark öldü, Captain yaşlı bir emekli oldu. Geriye kalan Yenilmezler'in çoğu hala yeryüzünde olsa da, büyük kısmı kendi tehditleriyle uğraşıyor. Diğerleri ise evrenin dört bir yanına dağılmış durumda.

Örneğin Love and Thunder'da gördüğümüz gibi, Thor'un Yeni Asgard'ı Gorr the God Butcher'a karşı savunurken kendi sorunları vardı, şimdi de kimse Peter Parker'ın kim olduğunu bile hatırlamıyor.

Dördüncü aşama bazı heyecan verici yeni figürleri de bünyesine kattı. Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde güçlü, çoklu evren gezgini America Chavez'in Wong ve Doctor Strange'in hayatta kalan büyücüleriyle eğitimini gördük; Black Panther: Wakanda Forever, Riri "Ironheart" Williams'ın ilk çıkışını yaptı ve Letitia Wright'ın canlandırdığı Shuri, Kara Panterlik görevini filmdeki olaylardan önce ölen kardeşinden devraldı.

Durum ne olursa olsun, kısa sürede kendilerini toparlamaları gerekecek. Ant-Man and the Wasp'ta gördüğümüz gibi: aynı Quantumania'daki şekilde, kötü klonlardan oluşan yeni bir grup, Yenilmezler'i sonsuza dek bitirmek amacıyla bir araya geldi. Thanos'un mavi, dolgun parmaklarını şıklatmasından bu yana yıldızlararası istikrar için en büyük tehdit olarak görünen Kang the Conqueror (Jonathan Majors) türevlerinden oluşan çok evrenli bir gruptan söz ediyoruz. Avengers ile olan sorunlar henüz tam olarak açıklığa kavuşmamış olsa da, her şey büyük bir kapışmaya doğru ilerliyor.

 

British GQ

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası