Chris Hemsworth ya da Chris Evans’ın Göğüs Kaslarına Nasıl Sahip Olabilirsiniz?
Fitness

Chris Hemsworth ya da Chris Evans’ın Göğüs Kaslarına Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Burpee'lerden sadece vücut ağırlığınızı kullanarak yaptığınız egzersizlerine kadar, British GQ fitness uzmanı, fiziğinize uygun göğüs kasları oluşturmanın en kolay yollarını açıklıyor. Kendinize zarar vermeden, Hollywood'un seviyesinde Chris Hemsworth ve Chris Evans misali göğüs kaslarına sahip olmanın yöntemlerini sıralıyoruz.

Göğüs kaslarımı geliştirmek için çok mücadele ettim, bu yüzden belki de her zaman diğer erkeklerin ilk önce göğüs bölgesini kontrol ediyorum. Chris Hemsworth ile röportaj yaptığımda - Avengers: Infinity War ve Endgame'i çekerken, güçlü göğüs bölgesi ve çevresi (ayrıca boğuk sesi ve safir gözleri) beni çok etkiledi.

Araştırmalar, erkeklerin geçmişte diğer erkekleri alt edebilmek için üst vücut kaslarını büyütmek, güçlerini ve dövüş yeteneklerini geliştirmek için evrimsel bir donanıma sahip olduğumuzu ileri sürüyor. Elbette kültürel olarak da programlanmış durumdayız: ortaokulda, Brad Pitt'i Dövüş Kulübü'nde izler izlemez ağırlıklar satın aldığımı hatırlıyorum. Her iki durumda da, dünya çapındaki spor salonlarında Pazartesi gününün Uluslararası Göğüs Günü olarak belirlenmesinin bir nedeni var. Uzun yıllara dayanan kişisel ve profesyonel deneyimden sonra (ve uygun uzmanlara danışarak), göğüs kaslarınızı nasıl geliştirebileceğinize dair rehberimiz.

British GQ

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası