Boran Kuzum Cartier Cartier Türkiye’nin ilk marka dostlarından Boran Kuzum - Fotoğraf: Pierre Mouton
Güncel

Cartier, Mandarin Oriental Bodrum’da Açtığı Yeni Butiğiyle Yazı Karşılıyor

Bodrum, Maison’un kodlarını dekorasyon ve mimari açılardan yerel nüanslarla ifade etmek için verimli bir ilham kaynağı olurken, Bodrum ve Cartier arasındaki diyalog butiğin her köşesinde gözlemlenebiliyor.

Cartier Orta Doğu, Hindistan, Afrika & Türkiye CEO'su Sophie Doirea: "Türkiye’de dördüncü butiğimizi açtığımız bugün, ülke ile bağlarımızı güçlendirdiğimiz gururlu bir gün. Gerçek büyüme potansiyelimizle, güçlü fırsatlar sunan Türkiye’de bu yeni butiğimiz, ülkede yüzyıla dayalı uzun dönemli ilişkimizi daha da güçlendirme konusundaki kararlığımızın bir parçası.’ diyerek açılışı gerçekleştirdi.

Cartier, Mandarin Oriental Bodrum’da Açtığı Yeni Butiğiyle Yazı Karşılıyor

Bodrum, Maison'un kodlarını dekorasyon ve mimari açılardan yerel nüanslarla ifade etmek için verimli bir ilham kaynağı oldu; butiğin iç tasarımı yumuşak toprak renkleri, dokunulası tekstiller ve kıvrımlı köşelerle şekillendi. Bodrum ve Cartier arasındaki diyalog butiğin her köşesinde gözlemlenebiliyor; dokuma rafya desenli duvar kağıdı yerel zanaatkârlara saygı duruşunda bulunuyor, ipeksi tekstiller şehrin bitki örtüsü ve deniz canlılarından ilham alıyor, vitrinlerin yuvarlatılmış kenarları kıyı boyunca uzanan dalgaları yansıtıyor. Bu vizyoner alan, zamansız Love, Juste Un Clou ve Clash de Cartier koleksiyonları da dahil olmak üzere seçkin Cartier parçalarına ev sahipliği yapıyor.

Cartier, Mandarin Oriental Bodrum’da Açtığı Yeni Butiğiyle Yazı Karşılıyor

İkonik Panthère de Cartier tasarımları, çekici ve kıvrımlı kedigil formlarından yansıyan altın ve kimi zaman da pırlantalarıyla parlıyor ve aynı zamanda zanaat işçiliği takdir eden Cartier centilmenleri tarafından keşfedilecek parçalar da butikte yer alıyor. Santos de Cartier ve Tank gibi saat başyapıtlarının yanı sıra küçük deri aksesuarlar ve kalemler de sunuluyor. Butiğin tasarımı, Bodrum sahil şeridinde dalgalarla şekil almış, yumuşak ve yuvarlak kıyı katmanlarından, ama en çok da Cartier'nin ikonik katmanlı hediye paketlerinden izler taşıyor. Cam kapıların ardında ise Cartier'nin değerli kreasyonları görkemli bir yaz atmosferinde misafirleri bekliyor.

placeholder
placeholder
Eda Gürkaynak
Serdar Gülgün

‘Cartier’nin yeni butiğinin dünyanın sayılı yaz destinasyonlarından birinde açılmasından büyük mutluluk duyuyorum. Bodrum, çok çeşitli kitlelerden yerel ve uluslararası ziyaretçileri bir araya getiren canlı bir nokta. Bu yeni butik, Türkiye genelinde sunduğumuz müşteri deneyimlerimizi geliştirmek için gösterdiğimiz daimi taahhütümüzün yeni bir aşamasını simgeliyor. Nicolas Martin, Türkiye & Levant Genel Müdürü

Maison, heyecanlı bir yaza başlangıç için müşteri ve ziyaretçilerini yeni nefes kesen butiği ziyaret için bekliyor.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GQ Türkiye (@gqturkiye)'in paylaştığı bir gönderi

İZLE
GQ Sonbahar 2022: Metin Akdülger
İLGİLİ İÇERİKLER Cartier Bodrum
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası