Çok Çok Pera'daki MOTY 2021 Kick Off Yemeği
Güncel

Çok Çok Pera'daki MOTY 2021 Kick Off Yemeği

GQ Türkiye Men of the Year 2021 için dergi grubu yönetiminden jüri üyelerine, sponsorlara birlikte yola çıkan herkes Çok Çok Pera'daki Kick Off yemeğinde birlikteydi.

GQ Türkiye Men of the Year bu yıl tekrar fiziksel olarak gerçekleşti. Bu hayali hayata birlikte geçirdiğimiz partnerlerimizle heyecanımızı Çok Çok Pera'daki Kick-Off yemeğinde paylaştık.

Bir araya geldiğimiz mekan 16 yılı aşkın zamandır Çok Çok Thai ve Az Çok Thai Restoranlarında Tayland ve Güneydoğu Asya’nın lezzet dolu mutfağını oldukça geniş ve sadık bir kitleye ulaştıran Çok Çok'un, İstanbul’un tarihi ve gözde semti Pera’da  ‘Contemporary Thai’ konsepti ile kapılarını açtıği yeni yeriydi. Ana yemek salonu Agatha’s Room'un o geceki konukları Men of the Year 2021 detaylarını Thai menüsündeki seçkin lezzetleri tadarak konuştu. 

Seçkin lezzetler deyip geçmemeli: Kaeng Massaman Lamb, Phad Thai Lobster, Chiang Mai Noodles ve Isan usulü Lap Kai  Güneydoğu Asya’da yoğun ısı ve nem, güneş ve yağmurda yetişen bitki ve baharatları  kullanarak  özellikle yerel damak zevkine özen gösteren Kraliyet Şefi Khun Nuch tarafından modern dokunuşlarla hazırlanan ince düşünülmüş Thai menüsünden.

Kusursuz ekibiyle GQ MOTY 2021 Kick-Off yemeğine ev sahipliği yapan Çok Çok Pera'ya bir kez daha teşekkürler. İşte geceden birkaç kare:

İZLE
Men of the Year 2021 Yılın Yükselen Yıldızı: Onur Seyit Yaran (Backstage)
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası