Serenay Sarıkaya Fotoğraf: Arda Aytan
Güncel

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul Kutlaması

Farklı disiplinlerde, çoklu kreatif başarıyı kutlamak üzere GQ Amerika tarafından global olarak düzenlenen “Yaratıcılık Ödülleri”, Nisan ayında New York’ta gerçekleşti. O geceye onur konuğu olarak katılan Serenay Sarıkaya ödülünü, 11 Haziran Salı gecesi “GQ Türkiye Yaratıcılık Ödülü Yemeği”nde aldı.

NOBU, The Ritz Carlton İstanbul’un ev sahipliğinde, Zeki ile Piguet sponsorluğunda düzenlenen “GQ Türkiye Yaratıcılık Ödülü Yemeği”, her yıl devam edecek bir seremoninin başlangıcı oldu. Ünlü isimler ile sanat, tasarım, moda, inovasyon ve teknoloji alanlarında önde gelen davetlilerin katıldığı gecede; yaratıcılık, ilham ve yeni başlangıçlar kutlandı. Mor halı ile başlayan gece, yemek daveti ve sonrasında parti ile devam etti. Davetlilerin yaratıcı stilleriyle katıldıkları ödül yemeği, şıklığın zarafet ile buluştuğu anlara sahne oldu. GQ Türkiye Yayın Direktörü Özgür Atanur, “Yaratıcılık Ödülleri”nin başlangıç serüvenini ve ödül kriterlerini anlattı. Bu ödüllerin her yıl nisan ayında verileceğini ve “Men of the Year” ödülleri gibi heyecanla beklenen bir geleneğe dönüşeceğini duyurdu.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GQ Türkiye (@gqturkiye)'in paylaştığı bir gönderi

 

Geçtiğimiz Nisan ayında New York’taki gala gecesine GQ Türkiye Ödülü’nün sahibi olarak katılan Serenay Sarıkaya, dünya çapında ses getirmişti. Türkiye’yi global sahnede temsil eden Serenay Sarıkaya Yaratıcılık Ödülü’nü Turkuvaz Medya Dergiler Genel Müdürü Yasemin Gebeş’ten aldı. Serenay Sarıkaya ödül yemeğindeki konuşmasında; “Yaratıcılık bence insanın içinde olan ve çevresini aydınlatan bir şey. Bunu sürdürülebilir kılmak için de biraz disiplin, sabır ve bu yola baş koymak gerekiyor. Böyle bir ödüle layık görüldüğüm ve bu gece burada olduğum için çok mutluyum.” diyerek yaratıcılığı tanımladı ve ilki gerçekleşen bu gecenin geleceğin yaratıcıları için önemini vurguladı.

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul Kutlamasıİbrahim Selim - Serenay Sarıkaya

Geceye İbrahim Selim, Ece Yörenç, Selen Akyüz, Esra Ruşan, Efe Tuncer, Emre Erdemoğlu, Niyazi Erdoğan, Murat Suter, Emir Bahadır, Sina Ateş, Zohaer Majhadi, Ediz Anavi, Murathan Özbek, Ozan Musluoğlu gibi sinema, moda, tasarım dünyasından ünlü isimler katıldı. 

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul KutlamasıOzan Muşluoğlu - Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul KutlamasıÖzgür Atanur

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul KutlamasıEsra Ruşan - Efe Tunçer - Ece Yörenç

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul KutlamasıYasemin Gebeş

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul KutlamasıAnıl Can

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul KutlamasıZohaer Majhadi

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul KutlamasıSelen Akyüz

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul KutlamasıSina Ateş

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul Kutlaması

Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards İstanbul Kutlaması

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası