GQ Global Creativity Awards
Argüman

GQ Global Creativity Awards Nedir?

Heyecan verici bir GQ oluşumu olan Global Creativity Awards (GCA) ile dünyanın ilham verici yaratıcılarını onurlandırıyoruz. GQ Global Yayın Direktörü Will Welch ve ABD edisyonu önderliğinde bu yıl da yaratıcılığın dünyayı değiştiren sihirli dokunuşunu tüm GQ edisyonları ile birlikte kutluyoruz.

Küresel ölçekte sanat, tasarım, moda, inovasyon gibi konularda çığır açan yaratıcılar her yıl nisan ayında onurlandırılırken, GQ yaratıcılık ödülleri her geçen yıl tüm dünyanın gözlerini üzerine toplayan bir geleneğe dönüşüyor. Dünyanın ilham verici yaratıcıları 11 Nisan'da New York'ta düzenlenen gala gecesinde onurlandırılarak global GQ edisyonlarında yer alırken, bu sene Türkiye'yi temsil eden GQ Yaratıcılık Ödülleri kazananı Serenay Sarıkaya ile biz de bu ödül gecesinde yer alıyoruz. GQ Türkiye olarak Türkiye’yi temsilen seçtiğimiz yıldızımızı sizinle ve tüm dünyayla paylaşmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

GQ Küresel Yayın Direktörü Will Welch'in #GQGlobalCreativityAwards Edito'sundan...

GQ'nun Küresel Yaratıcılık Ödülleri'nin ikinci edisyonuna hoş geldiniz. 2024'te kültürel etkiyi yönlendiren şeyin yeni ve şimdi paradigmasını kutlayan bir akış. Sloganımız "Daha İyi Bir Dünya İçin Büyük Fikirler" ve tezimiz çok basit: Çok disiplinli, çok platformlu, çok görevli yaratıcı polimatların öncülük ettiği bir çağda yaşıyoruz.

...

11 Nisan'da, bu yılın tüm onur sahipleri GQcreative topluluğunun geri kalanıyla birlikte - ve gecenin sunucusu J.B. Smoove ile birlikte - New York'ta black-tie galada bir araya gelecekler. Tüm bu yüksek zihinlerin bir odada toplanmasıyla tam anlamıyla bir enerji patlaması yaşanacak. (Ayrıca kırmızı halıda black-tie giyiminde yeni yönlerin çizilmesini bekliyorum).

Yeni başlayan yaratıcılık kutlamamızın Oscar'ın tarihi ve prestijiyle rekabet edebileceğini söylemiyorum. Ancak kültürün bugününü ve geleceğini gerçekten sarsan öğeleri yakalamak söz konusu olduğunda, GQ 'nun bunu bir 'an' haline getireceğine güvenebilirsiniz.

Umarım bizimle birlikte takip edersiniz.

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İLGİLİ İÇERİKLER GQ Global Creativity Awards
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası