Güzelliği Aileden: Dylan Frances Penn

Güzelliği Aileden: Dylan Frances Penn

Baba Sean Penn gibi bir karizma, anne Robin Wright gibi bir güzellik olunca, ortaya sıradan bir tipin çıkması elbette beklenemezdi.

İkilinin 1992 yılında dünyaya gelen kızları Dylan Frances Penn, genetik konusunda cömert davranılanlardan. Buraya kadar sorun yok. Asıl sorun, çoğu kişinin ondaki bu cevheri, adı bir aşk dedikodusuna karışana kadar fark etmemiş olması.

Modellik yapan Penn, birkaç yıl önce Amerika’nın önde gelen ajanslarından birine yazılmış. Ancak birkaç ufak reklam çekimi dışında büyük bir işe imza atamamış. Alacakaranlık filminin yıldızı Robert Pattinson'la aşk yaşadığına dair haberlere konu olmasıysa kariyerinin 180 derece dönmesine yol açmış.

Ünlü markalardan teklif üstüne teklif alan Penn, GQ Amerika’ya verdiği röportajda bu dedikoduyu “saçmalık” olarak nitelendirse de, çıkan haberlerden memnun olmalı. Zira ünü kıtaları aştı, bizim topraklara kadar yayıldı.

Şimdi temennimiz, güzel modeli yakında çok daha büyük bir markanın kanatları altında, daha fazla yerde görebilmek. Ya da sıkı bir Hollywood filmine ne dersiniz? Genlerde oyunculuk da var ne de olsa... İlla ki kapmıştır!

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası