Bir Kış Gecesi Rüyası

Sinema her zaman Prada'ya ilham veriyor. Koleksiyonlardaki hikaye anlatımı derinleşiyor ve daha derin anlamlar açığa çıkıyor. Markanın mirası haline gelen kampanyaların evrimindeyse Hollywood’da dört yeni yetenek karşımızda. Hediye sezonu kapıdayken bu artistik seçkiye birkaç sebeple göz atıyoruz.

11 Kasım 2021

Bir Kış Gecesi Rüyası

"A Midwinter's Night Dream" kahramanları: Julia Garner (Ozark, The Assistant, Inventing Anna), Shira Haas (Unorthodox, Asia), Louis Partridge (Pistol, Enola Holmes) ve Taylor Russell (Waves, Bones & All)

Kült senaryo yazarı ve yönetmen Mary Harron’ın orijinal hikayesini izlediğimiz film, 90’lardan bu yana Prada ile çalışan Glen Luchford tarafından yönetiliyor. Kampanyanın fotoğrafları filmin arasından seçilen panoromik görsellerden oluşuyor. Her sezon ve kampanyada gizemini ve heyecanını koruyan Prada, “holiday season” için yine tablo gibi görseller sunuyor.

prada-holiday-season

Sinema, moda ve hayal kurma gücü bu kez Volume adlı teknolojiyle destekliyor (Bu teknoloji The Mandalorian’dada kullanılmıştı.)Kreatif sektörlerde doğru oyuncuların bir araya gelmesiyle yeni yıl ruhunda "A Midwinter's Night Dream’e” dahil olma hissi artıyor.

 

 


Kapsül Koleksiyondan Yeni Bir İkon Çanta mı Doğuyor?

MODA | Kapsül Koleksiyondan Yeni Bir İkon Çanta mı Doğuyor?

Birlikte Çevreci Sorumlu ve Stil Dolu Adımlar

MODA | Birlikte Çevreci Sorumlu ve Stil Dolu Adımlar

Daniel Lee’nin Bottega Veneta’daki Muazzam Başarılı Dönemi Neden Sonra Eriyor?

MODA | Daniel Lee’nin Bottega Veneta’daki Muazzam Başarılı Dönemi Neden Sonra Eriyor?

CFDA Ödülleri 2021 Kırmızı Halı

MODA | CFDA Ödülleri 2021 Kırmızı Halı

Gucci Love Parade

MODA | Gucci Love Parade

Gucci'nin Hollywood'u

MODA | Gucci'nin Hollywood'u

Daha Fazla Göster