Bir Kış Gecesi Rüyası
Moda

Bir Kış Gecesi Rüyası

Sinema her zaman Prada'ya ilham veriyor. Koleksiyonlardaki hikaye anlatımı derinleşiyor ve daha derin anlamlar açığa çıkıyor. Markanın mirası haline gelen kampanyaların evrimindeyse Hollywood’da dört yeni yetenek karşımızda. Hediye sezonu kapıdayken bu artistik seçkiye birkaç sebeple göz atıyoruz.

"A Midwinter's Night Dream" kahramanları: Julia Garner (Ozark, The Assistant, Inventing Anna), Shira Haas (Unorthodox, Asia), Louis Partridge (Pistol, Enola Holmes) ve Taylor Russell (Waves, Bones & All)

Kült senaryo yazarı ve yönetmen Mary Harron’ın orijinal hikayesini izlediğimiz film, 90’lardan bu yana Prada ile çalışan Glen Luchford tarafından yönetiliyor. Kampanyanın fotoğrafları filmin arasından seçilen panoromik görsellerden oluşuyor. Her sezon ve kampanyada gizemini ve heyecanını koruyan Prada, “holiday season” için yine tablo gibi görseller sunuyor.

prada-holiday-season

Sinema, moda ve hayal kurma gücü bu kez Volume adlı teknolojiyle destekliyor (Bu teknoloji The Mandalorian’dada kullanılmıştı.)Kreatif sektörlerde doğru oyuncuların bir araya gelmesiyle yeni yıl ruhunda "A Midwinter's Night Dream’e” dahil olma hissi artıyor.

 

 

İLGİLİ İÇERİKLER prada holiday season
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası