Dönemin En Hit Tasarımcılarından Biri ile Çalışan Bir Modaevi Başka Ne Yapabilir?

Virgil Abloh, ismi moda arşivlerindeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. LV Erkek Koleksiyonları Artistik Direktörü olarak beklenen heyecanı da karşılıyor. Ve modaevi ile birlikte isminin yanına başka tasarımcıları dahil edip, kapsül koleksiyonlarla işi hareketlendiriyor.

24 Ağustos 2020

Dönemin En Hit Tasarımcılarından Biri ile Çalışan Bir Modaevi Başka Ne Yapabilir?

Pharrell Williams’ın markası Billionaire Boys Club’ı hatırlayan var mı? İşte  

LV için kapsül koleksiyonlarda Virgil Abloh ile birlikte çalışan NIGO, o havanın kilit adamlarından. Lüks sokak giyimi takipçileri ilk koleksiyon ürünlerine kavuşmak için gün sayarken, yeni koleksiyon yayınlandı. Bu sıcakta kış giysilerine istek uyandırabilecek parçalarla dolu bir koleksiyon. 

 

Markanın ikonik kodları çok eğlenceli işlenmiş, LV², Resort 2021'de olduğu gibi kolay kombinlenebilir ürünlerin ağırlıkta olduğu bir koleksiyon . Anahtar parçalar için klasikler yerine daha nadir ürünler tercih edenlerin beklentilerini karşılayacaktır. 

 

Dış giyim tasarımları -özellikle parkalar, ceketler- ve aksesuarlarda kravat ve gözlükler favorilerim. SS 2021’deki zengin grafik kullanımı burada daha minimal ve bu da parçaları yine günlük kullanım için daha uygun hale getiriyor. 

 

LV² koleksiyonunda monogram tüm deri ürünlerde NIGO yorumu ile… Benzer iş birliklerinin çantalarının ikinci el piyasasında ne kadar popüler olduğunu hatırlatmak isterim. 

 

Dönemin en hit tasarımcılarından biri ile çalışan bir modaevi ne yapabilir?  İki popüler tasarımcı ile sıkıcılıktan keyifle kurtulabilir:) .  

 


2021 Model Moda İş Birlikleri

MODA | 2021 Model Moda İş Birlikleri

Büyük Markalar, Gardırop Demirbaşlarına Oynuyor

MODA | Büyük Markalar, Gardırop Demirbaşlarına Oynuyor

Hareket Özgürlüğünün Her Anlamda Ön Planda Olduğu Bir Kış Koleksiyonu

MODA | Hareket Özgürlüğünün Her Anlamda Ön Planda Olduğu Bir Kış Koleksiyonu

Takım Giymenin Yeni Hali

MODA | Takım Giymenin Yeni Hali

En Flaş Kırmızı Halı Kılıkları: Timothée Chalamet

MODA | En Flaş Kırmızı Halı Kılıkları: Timothée Chalamet

Yüksek Modadan Sokağa 'Kurtarıcı' Jean'ler

MODA | Yüksek Modadan Sokağa 'Kurtarıcı' Jean'ler

Daha Fazla Göster