Fendi Erkek Sonbahar/Kış 2022-2023

Silvia Venturini Fendi, pantolon etekler ve pelerinler giyen, ancak kripto para birimlerini yönetmek için bir donanım cüzdanına da sahip olan, klasik bir estetiğe sahip yeni bir züppenin gardırobunu hayal ediyor.

16 Ocak 2022

Fendi Sonbahar Kış

Silvia Venturini Fendi, geçmişin zarafetini kükreyen yeni yirmiliklere yansıtıyor. Tasarımcının daveti,  son zamanlarda hepimizin bildiği nedenlerle ortadan kaybolan bir ritüel olan "giyinme törenini"  kendilerine özen göstererek, yeniden sahiplenenlere.

Bir sonraki sonbahar/kış için tasarlanan ve Milano Erkek Moda Haftası’nda podyuma çıkan koleksiyon, klasikleri giyen fakat kadın gardırobundan parçalar çalabilen bir züppe. Bu sebeple işin terziliği kareli tüvitler, balıksırtı & kazayağı takımlar, saten smokin detayları gibi geleneksel öğelerle tanımlanabiliyor olsa da logolu diz altı çoraplar ve Mary Jane tarzı beklenmedik detaylarla tamamlanıyor. 

Fendi Sonbahar Kış 

Fendi Sonbahar Kış

Fendi Kış

Yeni sofistike zarafet, büyük hacimli ve yarasa kollu dış giyim, pelerin haline gelen blazer’lar, bermudaların üzerine giyilmek üzere elbise gibi görünen  gelen kazaklar ile de kendini gösteriyor.

Formal giyim içinse kesilmiş kruvaze ceketler, çok yüksek belli pantolonlar, kuyruklu ceketler yine Mary Jane ayakkabılarıyla giyiliyor. Silvia Venturini Fendi koleksiyona “geleceğin yadigarı” parçalar tasarlarken geçmişin nostaljisiyle sınırlı kalmıyor ve kripto para cüzdanlarını da ekliyor. 

Fendi Kış

Fendi Kış


Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

MODA | Gucci Cosmogonie: Moda Dünyası İçin Yeni, Parlak Bir Takımyıldız

Modanın Kalbinde Yaratıcı Bir Zihin: Yiğit Turhan

DERGİ KONULARI | Modanın Kalbinde Yaratıcı Bir Zihin: Yiğit Turhan

Eleventy İlkbahar/Yaz 2022: Hissetmenin Başka Yolu

MODA | Eleventy İlkbahar/Yaz 2022: Hissetmenin Başka Yolu

Paul Smith: “Erkekler için tekrar giyinip kuşanman zamanı geldi."

MODA | Paul Smith: “Erkekler için tekrar giyinip kuşanman zamanı geldi."

Bir T-Shirt’te Hikaye

MODA | Bir T-Shirt’te Hikaye

Moda Dünyası Manfred Thierry Mugler’in Ölümüyle Bir Vizyoneri Daha Kaybetti

MODA | Moda Dünyası Manfred Thierry Mugler’in Ölümüyle Bir Vizyoneri Daha Kaybetti

Daha Fazla Göster