Gelecek Sezonun Trendi: Missoni'nin Fesleri
Moda

Gelecek Sezonun Trendi: Missoni'nin Fesleri

Milano Moda Haftası'nda 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonunu tanıtan Missoni, erkek modası için gelecek sezonun trendini belirledi: Fesler.

Erkek modası aksesuar anlamında en verimli çağını yaşıyor. Kuralsız, özgür, içinizden geldiği gibi her parçayı kılıfına, stilinize uyarlayabileceğiniz bir devirdeyiz artık. Dior podyumunda etek görmemiz, Bottega Veneta podyumunda zırh gibi parçalara denk gelmemiz bu yüzden. Yenilikçi, sıra dışı tasarımlar kadar nostaljik, hatta geleneksel parçalar da tabii. Örneğin Milano Moda Haftası kapsamında düzenlendiği 2019-20 Sonbahar/Kış defilesinde erkek modellere fes görünümlü şapkalar takan Missoni. 

 19-02/24/_fio0335.jpg

Fotoğraf: Filippo Fior/Gorunway.com

Klasik Osmanlı feslerinde olduğu gibi Missoni feslerinin püskülleri yok. Daha minimal ve güncellenmiş bir tasarımla karşımızdalar. 

19-02/24/_fio0905.jpg

Fotoğraf: Filippo Fior/Gorunway.com 

Gerek renkli desenleri, gerek fitili kadife kumaşlarıyla erkek modasına dair büyük cümleler kuran Missoni, özellikle fesleriyle başlara taht kurup adından epey söz ettirecek gibi. Defileye katılan erkek influencer'ların gözlerindeki parıltı buna işaret ediyor zira. 

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası