Hemington İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu

Tamamen doğal ipliklerden üretilen erkek giyim triko markası Hemington, “Hayatı Giyin” konsepti çerçevesinde hazırladığı bu ikinci koleksiyonunda, dünyanın en özel bölgelerinden temin ettiği pamuk ve ipek elyafları, dinamik örgü teknikleri, çok canlı bir renk paleti ve özel detaylarla buluşturarak hayatın tam içinde giyinmenin zevkini yaşatıyor.

31 Temmuz 2017

Hemington İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu

Koleksiyondaki trikolar Hemington markasının en gözde ürünleri olarak öne çıkıyor. Çok ince ve tüylenmeme özelliğine sahip triko polo t-shirtler, İlkbahar/ Yaz 2017 sezonunda ihtiyacımız olan rahatlığı, hafifliği ön plana alıyor ve ince detaylarla işlenerek hazırlanıyor. İnce saç örgü kazak ve hırkalar, triko spor ceketler bu sezonda en çok dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Koleksiyonun genelinde dinamik renklerin ışıltısı melanj tonların sakinliği ile birleşip bir denge kuruluyor.

İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonu ile birlikte koleksiyona dahil edilen gömlek, şort ve pantolonlar ise yazlık trikoları kombinleyerek “total-look” konseptini yaratıyor. Tüm ürünlerdeki nakış, aksesuar ve dikiş detayları Hemington’u ayırt edici kılıyor. Hemington ürün gamını genişlettiği bu ikinci koleksiyonunda hayatın tam içinde keyifle giyinmek isteyenlere yeni bir seçenek sunuyor.

Hemington koleksiyonuna hemington.com.tr web adresinden ulaşılabiliyor. Marka satış ağını aynı zamanda, ilk olarak Ataköy A Plus, Mall of Istanbul ve Bursa Marka AVM’de açtığı, ve çok yakında diğer premium alışveriş merkezlerinde yenilerini ekleyeceği konsept mağazalarıyla büyütüyor.

 

 

 

 

 

 


The Fashion Awards 2018'de Ödül Alan Erkekler

MODA | The Fashion Awards 2018'de Ödül Alan Erkekler

2019 Pirelli Takvimi'ni Gördünüz mü?

MODA | 2019 Pirelli Takvimi'ni Gördünüz mü?

Dior Men x Kaws 2019 Kapsül Koleksiyonu

MODA | Dior Men x Kaws 2019 Kapsül Koleksiyonu

Chanel'in Modern Firavunu: Pharrell Williams

MODA | Chanel'in Modern Firavunu: Pharrell Williams

Lance Mountain’in Önderliğinde Yeni Stüssy ve Nike SB İş Birliği

MODA | Lance Mountain’in Önderliğinde Yeni Stüssy ve Nike SB İş Birliği

Moda Dünyasının En Güçlü 10 Logosu

MODA | Moda Dünyasının En Güçlü 10 Logosu

Daha Fazla Göster