Hemington İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu

Tamamen doğal ipliklerden üretilen erkek giyim triko markası Hemington, “Hayatı Giyin” konsepti çerçevesinde hazırladığı bu ikinci koleksiyonunda, dünyanın en özel bölgelerinden temin ettiği pamuk ve ipek elyafları, dinamik örgü teknikleri, çok canlı bir renk paleti ve özel detaylarla buluşturarak hayatın tam içinde giyinmenin zevkini yaşatıyor.

31 Temmuz 2017

Hemington İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu

Koleksiyondaki trikolar Hemington markasının en gözde ürünleri olarak öne çıkıyor. Çok ince ve tüylenmeme özelliğine sahip triko polo t-shirtler, İlkbahar/ Yaz 2017 sezonunda ihtiyacımız olan rahatlığı, hafifliği ön plana alıyor ve ince detaylarla işlenerek hazırlanıyor. İnce saç örgü kazak ve hırkalar, triko spor ceketler bu sezonda en çok dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Koleksiyonun genelinde dinamik renklerin ışıltısı melanj tonların sakinliği ile birleşip bir denge kuruluyor.

İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonu ile birlikte koleksiyona dahil edilen gömlek, şort ve pantolonlar ise yazlık trikoları kombinleyerek “total-look” konseptini yaratıyor. Tüm ürünlerdeki nakış, aksesuar ve dikiş detayları Hemington’u ayırt edici kılıyor. Hemington ürün gamını genişlettiği bu ikinci koleksiyonunda hayatın tam içinde keyifle giyinmek isteyenlere yeni bir seçenek sunuyor.

Hemington koleksiyonuna hemington.com.tr web adresinden ulaşılabiliyor. Marka satış ağını aynı zamanda, ilk olarak Ataköy A Plus, Mall of Istanbul ve Bursa Marka AVM’de açtığı, ve çok yakında diğer premium alışveriş merkezlerinde yenilerini ekleyeceği konsept mağazalarıyla büyütüyor.

 

 

 

 

 

 


Ricky Martin 61. Grammy Ödülleri'ne Oğlu Matteo ile Katıldı!

MODA | Ricky Martin 61. Grammy Ödülleri'ne Oğlu Matteo ile Katıldı!

Acne Studios’un Yeni Yüzü: Russell Westbrook

MODA | Acne Studios’un Yeni Yüzü: Russell Westbrook

Champion’un “Rituals” Koleksiyonu ile Tanışın

MODA | Champion’un “Rituals” Koleksiyonu ile Tanışın

KITH ve Versace’nin Yeni Erkek Koleksiyonu ile Tanışın

MODA | KITH ve Versace’nin Yeni Erkek Koleksiyonu ile Tanışın

Y-3 Deniz İlhamını Gore-Tex ile Birleştiriyor

MODA | Y-3 Deniz İlhamını Gore-Tex ile Birleştiriyor

2019 Pre-Fall Erkek Trendleri

MODA | 2019 Pre-Fall Erkek Trendleri

Daha Fazla Göster