Tam 100 gün tertemiz

Hiç kirlenmeyen bir gömleğiniz olsun istemez misiniz? Wool&Prince tam yüz gün boyunca kokmayan, kırışmayan ve kirlenmeyen gömlekleriyle bir hayali gerçeğe dönüştürüyor.

02 Mayıs 2013

Tam 100 gün tertemiz

Standart gömlekler üst üste en fazla bir iki gün giyilebilir. Bu yüzden çok yıkanır, çabuk yıpranırlar. Üstelik düzenli olarak resmi giyinmek durumundaysanız, gardırobunuzda aynı gömlekten birkaç tane bulundurmanız da gerekir. Peki ya aynı gömleği tam yüz gün boyunca hiç kokmadan, kırışmadan, kirlenmeden giyebileceğinizi söylesek?

Sık sık yıkama ve ütü gerektirmeyen, başka bir deyişle erkekleri rahat ettirecek bir gömlek yaratmayı hedefleyen Wool&Prince altı aylık bir çalışmanın ardından "Cotton-Soft" adını taşıyan yünlü bir kumaş geliştirdi. Bu kumaştan dikilen gömlekleri yüz gün boyunca giymeleri için insanlara verdi ve deneyimlerini inceledi. Doğal olarak pamuğa göre altı kat daha dayanıklı olan, kırışmayan ve kokmayan yünlü kumaş beklendiği gibi görevini yaptı ve Wool&Prince amacına ulaştı.

Başarısını bir Kickstarter projesiyle paylaşan ve  projesine 30 bin dolarlık bir hedef koyan Wool&Prince 10 günde 275 bin dolar kaynak topladı. Böylece farklı renk ve desenlerde gömlekler üretme şansını da yakaladı.

Denemeden inanmak biraz güç olsa da Wool&Prince aynı gömleğin yıkanmadan ve kuru temizleme yapılmadan yüz gün giyilebileceği konusunda oldukça iddialı. Bu yeni nesil gömleklerin günlük hayattaki başarısını bizzat test etmek için Wool&Prince'e bir şans verebilirsiniz.

Kickstarter - Wool & Prince


Prada Erkek FW 2020 Koleksiyonunu Keşfedin

MODA | Prada Erkek FW 2020 Koleksiyonunu Keşfedin

Virgil Abloh’un Yeni Louis Vuitton Kampanyasını Keşfedin

MODA | Virgil Abloh’un Yeni Louis Vuitton Kampanyasını Keşfedin

Rami Malek ve Saint Laurent’in İşbirliği Devam Ediyor!

MODA | Rami Malek ve Saint Laurent’in İşbirliği Devam Ediyor!

INCINCIBLE ve The North Face’in Özel Koleksiyonunu Keşfedin

MODA | INCINCIBLE ve The North Face’in Özel Koleksiyonunu Keşfedin

Hemington Yeni Koleksiyonunda Kuzeyin İzlerini Taşıyor

MODA | Hemington Yeni Koleksiyonunda Kuzeyin İzlerini Taşıyor

Alexander Wang ve adidas Originals Son Koleksiyonlarını Sunuyor

MODA | Alexander Wang ve adidas Originals Son Koleksiyonlarını Sunuyor

Daha Fazla Göster