Tarza Bakış: Bradley Cooper

Ne kırmızı halıda, ne caddede… Giyimine asla zaman harcamıyor. Ne giyeceğini düşünmekle, kombin yapmakla uğraşmayı sevmeyen GQ erkeklerinin ilgisini çekecek bir isim: Bradley Cooper.

12 Şubat 2017

Tarza Bakış: Bradley Cooper

Desenler, renkler ya da dönemin trendleri Bradley Cooper'ın umurunda değil. Geçtiğimiz yıllarda “yaşayan en seksi erkek” seçilen, şimdilerdeyse sevgilisi Irina Shayk ile bebek bekleyen şeytan tüyüne sahip aktör yıllar içerisinde kazandığı klasik çizginin dışına çıkmayı asla düşünmüyor gibi.

Bradley Cooper’ın tarzı için uygun anahtar kelime kesinlikle “tutarlılık”. Temel aldığı iki ana stilin ötesine geçtiğini görmek neredeyse imkansız. İlki tüm özel günler için iki veya üç parçalı takım elbiseler, diğeri ise basic tişört ve jean kombinleri. Böylece asla risk almış olmuyor ve bizim için de kolayca uygulanabilir bir örnek oluyor.

Tüm kariyeri boyunca kendisini şöyle bir mercek altına aldığımızda stilistinin oyuncuya siyah, beyaz, mavi, lacivert ve gri dışında kalan tüm renkleri yasakladığını düşünmeden edemiyoruz ama zaten ona yakışabilecek başka pek renk de yok gibi. Bu kısıtlı renk tercihleri ve sabit çizgisi oyuncunun endamından bir şey eksiltemiyor tabii.

17-02/10/bradley-cooper-style-2015.jpg

Son yıllarda neredeyse katıldığı her etkinlikte üç parçalı takım elbiseler ile dikkat çeken ve nihayet bu yelekli takım elbise akımını yaygınlaştıran isim yine  ta kendisi. Takım elbiseyi daha da çekici kılmak için önemli bir hareket olan bu akımı tüm GQ erkeklerine tavsiye ediyoruz.

Günlük hayatta tercih ettikleri ise konuşulacak bir şey bırakmıyor. Basic tişörtler ve kazaklar gardırobunun vazgeçilmezleri diye düşünmekten kendinizi alıkoymak zor. Bize göre dikkati yalnızca kadınları hayran bırakan bakışlarda ve fit vücudunda tutan oyuncunun bu kadar sade giyimiyle ilgili mutlaka bu ya da başka bir bildiği olmalı. Sebebi her ne ise kafa yormaktan uzak ve pratik giyimi kariyerindeki başarısını asla gölgelemiyor.

17-02/10/bradley-cooper-bradley-cooper-trump-soho-xz-lm963un-l.jpg

Ayrıca 2018 yılında iki ayrı filmin yönetmen koltuğunda görebileceğimiz iddiaları henüz netleşmemiş olan Cooper’ın son filmi olan War Dogs’taki az ve öz performansını mutlaka görmenizi öneriyoruz.


Modaya Yepyeni Bir Bakış

MODA | Modaya Yepyeni Bir Bakış

David Beckham'dan Yazın Takım Elbise Giyme Dersi

MODA | David Beckham'dan Yazın Takım Elbise Giyme Dersi

Loewe'den Çevre Dostu Koleksiyon

MODA | Loewe'den Çevre Dostu Koleksiyon

Flaash Apparel’in Yeni Yaz Koleksiyonuna İlk Bakış

MODA | Flaash Apparel’in Yeni Yaz Koleksiyonuna İlk Bakış

Lacoste x Golf le Fleur* Ortak Koleksiyonuna İlk Bakış

MODA | Lacoste x Golf le Fleur* Ortak Koleksiyonuna İlk Bakış

2020 İlkbahar/Yaz Erkek Trendleri

MODA | 2020 İlkbahar/Yaz Erkek Trendleri

Daha Fazla Göster