Tarza Bakış: Bradley Cooper

Ne kırmızı halıda, ne caddede… Giyimine asla zaman harcamıyor. Ne giyeceğini düşünmekle, kombin yapmakla uğraşmayı sevmeyen GQ erkeklerinin ilgisini çekecek bir isim: Bradley Cooper.

12 Şubat 2017

Tarza Bakış: Bradley Cooper

Desenler, renkler ya da dönemin trendleri Bradley Cooper'ın umurunda değil. Geçtiğimiz yıllarda “yaşayan en seksi erkek” seçilen, şimdilerdeyse sevgilisi Irina Shayk ile bebek bekleyen şeytan tüyüne sahip aktör yıllar içerisinde kazandığı klasik çizginin dışına çıkmayı asla düşünmüyor gibi.

Bradley Cooper’ın tarzı için uygun anahtar kelime kesinlikle “tutarlılık”. Temel aldığı iki ana stilin ötesine geçtiğini görmek neredeyse imkansız. İlki tüm özel günler için iki veya üç parçalı takım elbiseler, diğeri ise basic tişört ve jean kombinleri. Böylece asla risk almış olmuyor ve bizim için de kolayca uygulanabilir bir örnek oluyor.

Tüm kariyeri boyunca kendisini şöyle bir mercek altına aldığımızda stilistinin oyuncuya siyah, beyaz, mavi, lacivert ve gri dışında kalan tüm renkleri yasakladığını düşünmeden edemiyoruz ama zaten ona yakışabilecek başka pek renk de yok gibi. Bu kısıtlı renk tercihleri ve sabit çizgisi oyuncunun endamından bir şey eksiltemiyor tabii.

17-02/10/bradley-cooper-style-2015.jpg

Son yıllarda neredeyse katıldığı her etkinlikte üç parçalı takım elbiseler ile dikkat çeken ve nihayet bu yelekli takım elbise akımını yaygınlaştıran isim yine  ta kendisi. Takım elbiseyi daha da çekici kılmak için önemli bir hareket olan bu akımı tüm GQ erkeklerine tavsiye ediyoruz.

Günlük hayatta tercih ettikleri ise konuşulacak bir şey bırakmıyor. Basic tişörtler ve kazaklar gardırobunun vazgeçilmezleri diye düşünmekten kendinizi alıkoymak zor. Bize göre dikkati yalnızca kadınları hayran bırakan bakışlarda ve fit vücudunda tutan oyuncunun bu kadar sade giyimiyle ilgili mutlaka bu ya da başka bir bildiği olmalı. Sebebi her ne ise kafa yormaktan uzak ve pratik giyimi kariyerindeki başarısını asla gölgelemiyor.

17-02/10/bradley-cooper-bradley-cooper-trump-soho-xz-lm963un-l.jpg

Ayrıca 2018 yılında iki ayrı filmin yönetmen koltuğunda görebileceğimiz iddiaları henüz netleşmemiş olan Cooper’ın son filmi olan War Dogs’taki az ve öz performansını mutlaka görmenizi öneriyoruz.


Bir Defile Başlamadan Hemen Önceki O 8 Dakikada Neler Oluyor?

MODA | Bir Defile Başlamadan Hemen Önceki O 8 Dakikada Neler Oluyor?

Hermès 2021 İlkbahar/ Yaz Erkek Koleksiyonu Canlı Performansı

MODA | Hermès 2021 İlkbahar/ Yaz Erkek Koleksiyonu Canlı Performansı

Konforundan Ödün Vermeyenler İçin Tenis Stili

MODA | Konforundan Ödün Vermeyenler İçin Tenis Stili

Podyumdan İlhamla Ev Stilinden Sokağa Geçiş

MODA | Podyumdan İlhamla Ev Stilinden Sokağa Geçiş

Wimbledon'ın Stil Sahibi Erkekleri

MODA | Wimbledon'ın Stil Sahibi Erkekleri

Bu İşbirliği Yeni Bir Alışkanlığın Habercisi Olabilir Mi?

MODA | Bu İşbirliği Yeni Bir Alışkanlığın Habercisi Olabilir Mi?

Daha Fazla Göster