Virgil Abloh İlk Louis Vuitton Kampanyasını Sunar!

Louis Vuitton erkek giyimden sorumlu olan Artistik Direktör Virgil Abloh, Fransız modaevi için hazırladığı ilk moda kampanyasını sunar.

22 Ocak 2019

Virgil Abloh İlk Louis Vuitton Kampanyasını Sunar!

Louis Vuitton erkek giyimin başına geldiği günden bu yana, yüksek moda dünyası Virgil Abloh'yu konuşuyor. O Fransız modaevinin bünyesindeki ilk siyahi artistik direktör. Kanye West ile de yakın arkadaş, Naomi Campbell ile de. Sokak giyimi yüksek modayla buluşturan Off-White'ın kurucusu olması şu açıdan önemli: Louis Vuitton gibi köklü bir modaevini yeni nesil erkekler için arzu nesnesi haline getiriyor. Paris Erkek Moda Haftası'nda LV için hazırladığı ikinci erkek giyim koleksiyonunu tanıtmasına rağmen, yıllardır markanın başındaymış gibi bir havayla kutlanıyor. Bu başarının sırrı dijital dünyanın dinamiklerini iyi bilmesi ve modanın demokratik açılımlarına yönelik hareket etmesi. Son 2019 Sonbahar/Kış podyumunda gördüğünüz gibi LV erkeği artık etek giyiyor!

19-01/22/abloh-vuitton-003.jpg

Abloh'nun ezber bozan vizyonu, yalnızca podyumla sınırlı değil elbet. Louis Vuitton bünyesinde yarattığı ilk 2019 İlkbahar/Yaz erkek moda kampanyasına bir göz atalım. Inez van Lamsweerde ve Vinoodh Matadin'in fotoğrafladığı çalışma kesinlikle ürün odaklı değil, bir duruşu, vizyonu anlatıyor.

19-01/22/abloh-vuitton-004.jpg

WWD'ye konuşan Abloh, "Yalnızca kıyafet tasarlamaktan tatmin olmuyorum. Tasarladığım şeylerin neden var olduğunu, niye var olduğunu anlamak ve anlatabilmek önceliğim" diyor. "Erkek çocukluk çağını anlatan, global değerleri olan bir kampanya olsun istedim." Kampanyada 3 yaşındaki Alieyth, 7 yaşındaki Leo James Davis ve  16 yaşındaki Luke Prael yer alıyor. Hepsi LV'nin bu gençlik çağının önemli bir parçası. 

 


Inter ve Palm Angels Güçlerini Birleştiriyor!

MODA | Inter ve Palm Angels Güçlerini Birleştiriyor!

The North Face Yeni İlkbahar/Yaz 2020 Koleksiyonunu Tanıttı!

MODA | The North Face Yeni İlkbahar/Yaz 2020 Koleksiyonunu Tanıttı!

Supreme İlkbahar/Yaz 2020 Koleksiyonuna İlk Bakış

MODA | Supreme İlkbahar/Yaz 2020 Koleksiyonuna İlk Bakış

H&M Athleisure Erkek Koleksiyonunu Berlin’de Tanıttı

MODA | H&M Athleisure Erkek Koleksiyonunu Berlin’de Tanıttı

Pirelli ve Junya Watanabe Güçlerini Birleştirdi

MODA | Pirelli ve Junya Watanabe Güçlerini Birleştirdi

Stüssy Yeni Bahar Kampanyasıyla Köklerine Geri Dönüyor!

MODA | Stüssy Yeni Bahar Kampanyasıyla Köklerine Geri Dönüyor!

Daha Fazla Göster