Virgil Abloh İlk Louis Vuitton Kampanyasını Sunar!

Louis Vuitton erkek giyimden sorumlu olan Artistik Direktör Virgil Abloh, Fransız modaevi için hazırladığı ilk moda kampanyasını sunar.

22 Ocak 2019

Virgil Abloh İlk Louis Vuitton Kampanyasını Sunar!

Louis Vuitton erkek giyimin başına geldiği günden bu yana, yüksek moda dünyası Virgil Abloh'yu konuşuyor. O Fransız modaevinin bünyesindeki ilk siyahi artistik direktör. Kanye West ile de yakın arkadaş, Naomi Campbell ile de. Sokak giyimi yüksek modayla buluşturan Off-White'ın kurucusu olması şu açıdan önemli: Louis Vuitton gibi köklü bir modaevini yeni nesil erkekler için arzu nesnesi haline getiriyor. Paris Erkek Moda Haftası'nda LV için hazırladığı ikinci erkek giyim koleksiyonunu tanıtmasına rağmen, yıllardır markanın başındaymış gibi bir havayla kutlanıyor. Bu başarının sırrı dijital dünyanın dinamiklerini iyi bilmesi ve modanın demokratik açılımlarına yönelik hareket etmesi. Son 2019 Sonbahar/Kış podyumunda gördüğünüz gibi LV erkeği artık etek giyiyor!

19-01/22/abloh-vuitton-003.jpg

Abloh'nun ezber bozan vizyonu, yalnızca podyumla sınırlı değil elbet. Louis Vuitton bünyesinde yarattığı ilk 2019 İlkbahar/Yaz erkek moda kampanyasına bir göz atalım. Inez van Lamsweerde ve Vinoodh Matadin'in fotoğrafladığı çalışma kesinlikle ürün odaklı değil, bir duruşu, vizyonu anlatıyor.

19-01/22/abloh-vuitton-004.jpg

WWD'ye konuşan Abloh, "Yalnızca kıyafet tasarlamaktan tatmin olmuyorum. Tasarladığım şeylerin neden var olduğunu, niye var olduğunu anlamak ve anlatabilmek önceliğim" diyor. "Erkek çocukluk çağını anlatan, global değerleri olan bir kampanya olsun istedim." Kampanyada 3 yaşındaki Alieyth, 7 yaşındaki Leo James Davis ve  16 yaşındaki Luke Prael yer alıyor. Hepsi LV'nin bu gençlik çağının önemli bir parçası. 

 


Tom Ford, İlkbahar/Yaz 21 ile 'Hazır Oldan Rahata' geçti

MODA | Tom Ford, İlkbahar/Yaz 21 ile 'Hazır Oldan Rahata' geçti

Tommy Hilfiger'in Yeni Sürdürülebilir Koleksiyonu ile Tanışın!

MODA | Tommy Hilfiger'in Yeni Sürdürülebilir Koleksiyonu ile Tanışın!

Dönemin En Hit Tasarımcılarından Biri ile Çalışan Bir Modaevi Başka Ne Yapabilir?

MODA | Dönemin En Hit Tasarımcılarından Biri ile Çalışan Bir Modaevi Başka Ne Yapabilir?

Dönüp Dolaşan Trend: Sandalet & Çorap

MODA | Dönüp Dolaşan Trend: Sandalet & Çorap

Yeni Bir Alışveriş Modeli

MODA | Yeni Bir Alışveriş Modeli

Mango Man'in Yeni Yüzü: Alain-Fabien Delon

MODA | Mango Man'in Yeni Yüzü: Alain-Fabien Delon

Daha Fazla Göster