Nautica Sonbahar-Kış 23/24 Yeni Koleksiyon; Zamansız Parçalar, Minimalist Tarz
GQ Tanıtım

Nautica Sonbahar-Kış 23/24 Yeni Koleksiyon; Zamansız Parçalar, Minimalist Tarz

Nautica Sonbahar-Kış 23/24 yeni koleksiyonu ile birçok farklı stile uygun, zamansız parçalarla birlikte minimalist tarz şıklığını tasarımlarına yansıttı. Marka, bu sonbahar rahat yaşam biçiminden ve doğadan ilham alarak tasarladığı koleksiyonuyla karşımıza çıkıyor. Koleksiyon, rahat yaşam tarzını benimseyen, doğaya karşı duyarlı, çevre bilincine sahip ve özgür ruhlu insanların sesi oluyor. Bu doğrultuda hazırlanan yeni koleksiyon, City Cool, Reconnect, Competition, ve NavTech olmak üzere dört farklı temadan oluşuyor. Nautica Sonbahar-Kış koleksiyonunun renk paletinde ise sarı, gri, lacivert, turuncu, toprak, kırmızı, siyah ve kahve tonları yer alıyor.

City Cool: Minimal şıklık

City Cool teması, zamansız parçalarla minimal şıklığı yakalamak isteyen gruba hitap ediyor. Şehir hayatının hızına ve dinamizmine uyum sağlayan tema, günün her saati rahatlıkla giyilebilecek parçalardan oluşuyor. Konforun ön planda olduğu City Cool temasında, fonksiyonel montlar, grafik detaylı trikolar, gömlekler, sweatshirtler ve eşofman altları yer alıyor.

Reconnect: Doğadan ilham alınan tasarımlar

Reconnect temasını doğadan ilham alarak tasarlayan Nautica, çevre bilincine sahip, doğayla bütünleşmeyi seven, otantik bir yaşam biçimini arzulayan ve geri dönüşüme önem verenlere hitap ediyor. Bu temayla, doğayı keşfederken tarzınızı ifade edebilir, maceracı ruhunuzu ortaya çıkarabilirsiniz. Temada, çevresel etkiyi azaltmak amacıyla geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen parçalar, kürk detaylı montlar, polarlar, renkli trikolar, oversize gömlekler ve kadife sweatshirtler ön plana çıkıyor.

Nautica Sonbahar-Kış 23/24 Yeni Koleksiyon; Zamansız Parçalar, Minimalist Tarz

Competition: Genç ve özgür ruh

Nautica’nın Competition teması Z kuşağını hedef alarak tasarlandı. Bu tema, yaratıcı ve spontane yaşam tarzını benimseyen genç ve özgür ruhlara hitap ediyor. Daha renkli, canlı, heyecanlı, dinamik bir tema olarak karşımıza çıkan Competition'da, bloklamalı eşofman takımlar, oversize pololar ile renkli baskılı sweatshirtlerin yer aldığı temada büyük logo kullanımını görüyoruz.

NavTech: Sade ve fonksiyonel tasarımlar

NavTech teması hem spor yaparken hem de günlük yaşamda giyilebilecek sade ve fonksiyonel parçalardan oluşuyor. Teknik kumaşlardan tasarlanan ürünler arasında eşofman takımları, t-shirtler, pololar, yelek ve sweatshirtler yer alıyor. Aynı zamanda NavTech temasında su geçirmeyen yağmurluk ve montlar da ön plana çıkıyor.

Nautica Sonbahar-Kış 23/24 Yeni Koleksiyon; Zamansız Parçalar, Minimalist Tarz

İLGİLİ İÇERİKLER nautica sonbahar kış 2023
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası