Bugatti, Beyler!

Rapçi Future kameraya poz verirken Giorgio Armani dört katlı mermer sarayından çıkarak ölümlülerin arasına karışıyor...

26 Eylül 2016

Bugatti, Beyler!

Rapçi Future ile 82 yaşındaki Giorgio Armani’yi bir araya getirdik; rap, moda ve otomobilin enteresan ilişkisinde müthiş bir güne tanıklık ettik.

Geçtiğimiz Haziran ayının ilk günleri, Milano. İki büyük yıldız, Giorgio Armani ve rapçi Future, GQ’nun çekeceği film için bir araya geliyor. Future onlarca insanın bulunduğu sete adım atar atmaz “Hadi gelin, başlayalım. Acayip iyiyim ben.” diye bağırıyor ve ilk pozunu veriyor. Dil engeli yüzünden ne dediğini anlamayan Milanolu varsa da, bu pozla durumu anlamış olmalı.

Az sonra Giorgio Armani dört katlı mermer sarayından çıkarak ölümlülerin arasına karışıyor. Efsane modacı yürürken yolun iki yanındaki aslan heykelleri, ona layık birer bodyguard gibi geliyor gözümüze. Vakur yürüyüşü, ortamda süpernova etkisi yaratan varlığı herkesin bir an durup bakmasına neden oluyor. Ancak hemen sonra, en az Future’ın gülüşü kadar etkileyici bir şekilde - ama tabii onunki gibi altın dişi olmadan - gülümsüyor. Film başlıyor.

16-09/26/bugatti-future-armani-gq-sonbahar-2016-2.jpg

Büyük hasılatlı her film gibi, bizimki de izleyiciler için heyecan verici; hayal gücü ve üstün mühendislik ürünü bir fikre sahip: yeni Bugatti Chiron, başka bir deyişle ‘hiper otomobil’. Gezegenin en hızlı, en pahalı otomobillerinden Chiron’un fiyatı 2,6 milyon dolar. Maksimum hızıysa saatte 420 kilometrenin üstünde. Yani şu an setteki üç süperstar içinde en büyük ego, onunki olabilir. Filmimizin odak noktası, yüzyıllık bahçeye inmiş bir uzay gemisini andıran bu otomobil.

Filmimizde karakter derinliği olmadığını düşünen varsa çok yanılır. Armani’nin Future hakkında söylediklerini ele alalım. “Bugün bulunduğu yere varmak için ne acılar çektiğini biliyorum. Bir zamanlar benim çektiğim gibi, o da çok acı çekti. Bu yüzden şimdiden bir nevi arkadaş sayılırız.” Nasıl?

Yazının tamamı ve tüm fotoğraflar #GQSonbahar2016'da.


Audi’nin Fütüristik Off-Road Arabası: AI:TRAIL

OTOMOBİL | Audi’nin Fütüristik Off-Road Arabası: AI:TRAIL

2019’un En İyi Araçları

OTOMOBİL | 2019’un En İyi Araçları

Mercedes-Benz’in Yeni Harikası: GLC

OTOMOBİL | Mercedes-Benz’in Yeni Harikası: GLC

Ford’un Yeni Elektrikli ve Hibrit Modellerini Keşfedin

OTOMOBİL | Ford’un Yeni Elektrikli ve Hibrit Modellerini Keşfedin

Sinema Tarihinin İkonik Arabaları

OTOMOBİL | Sinema Tarihinin İkonik Arabaları

Porsche Macan Turbo 2020’ye İlk Bakış

OTOMOBİL | Porsche Macan Turbo 2020’ye İlk Bakış

Daha Fazla Göster