PEUGEOT 308: Yenilenen Göz Alıcı Duruş
Otomobil

PEUGEOT 308: Yenilenen Göz Alıcı Duruş

Tamamen yenilenen PEUGEOT 308 modeli, yüksek teknolojik özelliklerle donatılarak kullanıcılara özgün bir deneyim sunmayı vadediyor.

Markanın kimliğini, bugününü, geçmişini ve estetik bakış açısını buluşturan PEUGEOT 308; yeni aslan logosunu taşıyan ilk model olma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Bununla birlikte, öndeki dikey ışık imzası, günlük yaşamda daha fazla verimlilik ve güvenlik sağlayan Matrix LED farlarla tamamlanıyor. Arkadaki üç pençeli LED stop lambalarıysa markanın DNA’sını yansıtıyor.

PEUGEOT

Tanıtıldığı günden bu yana birçok ödül kazanan PEUGEOT 308, 1955 yılında Almanya’da kurulan ve o tarihten günümüze kadar dünya genelinde başarılı bir marka haline gelen Red Dot Tasarım Ödülü kazanma başarısıyla da dikkat çekiyor. Tasarım bu ödüle ek olarak, 2022 Yılın Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili, Almanya’da Yılın Otomobili, Yılın En İyi Şehirli Otomobili, En İyi Şehirli ve Kompakt Otomobil olmak üzere 11 uluslararası ödül kazanmış durumda.

Farklı bir sürüş teknolojisi sunan PEUGEOT i-Cockpit® 3D, yeni sezgisel dokunmatik ekranı ve hemen altında i-Toggles yapılandırılabilir tuşlarıyla da şık bir görünüm sunuyor. “Eşsiz Deneyim” sloganıyla duyguları harekete geçiren, tüm potansiyel kullanıcılara özgün bir sürüş keyfi vadeden yeni PEUGEOT 308, otomobil tutkunlarını farklı bir yolculuğa davet ediyor.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası