Lara Akyel

Lara Akyel
MOTY

Men of the Year 2022 Yılın Hype'ı | Sefo

Akışa göre hareket etmek ve bir noktada akışın kendisi olmak... Müziğin onu alıp götürdüğü yerlere kulak veren, kalabalıkların gözle görülen enerjisine ritim tutan yılın Hype’ı Sefo ile bazı anlamlı anları ve anlamsız zorlukları konuşuyoruz.
Yazı Lara AkyelFotoğraf Erdi Doğan
Lara Akyel
MOTY

Men of the Year 2021 Yılın Ekran Yıldızı: İbrahim Çelikkol

Her rolünde insana dair farklı bir şey keşfeden ve bunu izleyicinin içine işleyecek şekilde ekrana yansıtan İbrahim Çelikkol bu yolculukta ona ilham verenleri anlatıyor.
Yazı Lara AkyelFotoğraf Berat Çapin
Lara Akyel
Dergi Konuları

Yapan Yaptı: Abdulhalim Demir x Bego Jeans

15 yaşında yolculuğu moda endüstrisinin en riskli işlerinden birinde başladı. Karşı karşıya kaldığı meslek hastalığıysa sektörün en önemli hak savunucularından birinin doğuşuna önayak oldu. Temiz Giysi Kampanyası Türkiye’nin ve sürdürülebilir jean markası Bego Jeans’in kurucusu Abdülhalim Demir ile azim ve mücadele dolu serüvenini masaya yatırıyoruz.
Yazı Lara Akyel
Lara Akyel
Dergi Konuları

Yapan Yaptı: Nil Ertürk x Lokal Mağaza

İklim sayısının muazzam örneklerle dolu dosyası Yapan Yaptı, hayatın farklı alanlarında, gezegene saygılı üretim yapanların hikayesini anlatıyor. Aramızdaki üreticiler; yeni nesil yerli tasarımcılar birçok endüstride öne çıkmaya, bizden olanı en adil ve çevre dostu formüllerle bize sunmaya başlayalı çok oldu. Yeteneğine güvendiği lokal üreticileri kurucusu olduğu Lokal Mağaza’da öne çıkaran tasarımcı Nil Ertürk ile iklim krizi ve moda arasındaki ilişkiyi masaya yatırdık.
Yazı Lara Akyel
Lara Akyel
Güncel

Gökkuşağının Altında

Yazı Lara Akyel
Lara Akyel
Stil

Toprağa Dönüş

Yazı Lara Akyel
Lara Akyel
Bakım

Skinmalism Nedir? Nasıl Uygulanır?

Ne kadar az o kadar iyi bakış açısıyla yükselişe geçen yeni trend “skinmalism” cilt sağlığında ihtiyaç odaklı bir yaklaşımı gündeme getirerek birbirini takip eden çok adımlı bakım rutinlerini masaya yatırıyor.
Yazı Lara Akyel
İleri