Doğru Parfümü Nasıl Bulursunuz?

Teninize uygun kokuyu bulmak için 8 adımlık bir planımız var. Sonunda her gün sıkmak isteyeceğiniz imzanız olacak parfümü bulacağınızı garanti ediyoruz.

07 Mart 2022

Doğru Parfümü Nasıl Bulursunuz?

İmza kokunuzu mu arıyorsunuz? Zamanla herkesin sizinle ilişki kuracağı ve kendi benzersiz kokunuz olarak tanıyacağı bir şeye mi ihtiyacınız var? Bu takdire şayan bir hedef. İlk olarak, yine de olayı aceleye getirmeyin! Piyasada güzel kokan bir sürü ürün var - hemen bir şeye karar vermek israf olur. Bununla birlikte, bilinçli bir karar olduğu sürece yine de kolay bir karar olabilir. Ode-to-eaus parfüm sitesibi yöneten Sidney merkezli parfümeri uzmanı Clayton Ilolahia ile birlikte size bu konuda yardımcı olmak için buradayız. Clayton on yıldan fazla bir süredir kokular hakkında yazıyor.

İpuçlarına geçmeden önce, Ilolahia'nın yeni bir imza kokusuna karar verirken bazı genel tavsiyeleri var: "Kokuya aşık olmalısınız. Kendiniz için nasıl bir parfüm satın alacağınızdan emin değilseniz, satış elemanının tavsiyesini dinleyin, yakın arkadaşlarınıza fikirlerini sorun ama nihayetinde, kullandığınız kokuyu sevmek zorundasınız. Şüpheniz varsa, satın almayın."


Yaz İçin En İyi Parfümler

PARFÜM | Yaz İçin En İyi Parfümler

En İyi 10 Erkek Parfümü

PARFÜM | En İyi 10 Erkek Parfümü

Jake Gylenhaal: "Doğa Ana'ya Sürekli Hayranlık duyuyorum."

RÖPORTAJ | Jake Gylenhaal: "Doğa Ana'ya Sürekli Hayranlık duyuyorum."

Kış İçin Odunsu, Baharatlı ve Sıcak En İyi Parfümler

PARFÜM | Kış İçin Odunsu, Baharatlı ve Sıcak En İyi Parfümler

Vazgeçilmez Notalar

BAKIM | Vazgeçilmez Notalar

2020’nin Öne Çıkan 7 Parfümü

PARFÜM | 2020’nin Öne Çıkan 7 Parfümü

Daha Fazla Göster