Beymen Suadiye 481 kapılarını açtı
Popüler

Beymen Suadiye 481 kapılarını açtı

1971 yılından bu yana moda ve lüks perakende alanında pek çok ilke imza atan Beymen, yeni flagship mağazası Beymen Suadiye 481 ile Anadolu yakasında yepyeni bir dönem başlatıyor.

Dünya moda başkentlerindeki cadde mağazalarından yola çıkarak İngiliz mimari ofisi HMKM tarafından projelendirilen Beymen Suadiye 481, yaklaşık 5.000 metrekarelik bir alanda eksiksiz bir Beymen deneyimi sunuyor. Beymen Suadiye’de 700’ü aşkın markayla kadın, erkek, blender, ayakkabı çanta, aksesuar kategorilerinin yanı sıra uzun zamandır beklenen kozmetik, home ve kids gibi çok talep gören yeni kategoriler de yer alıyor. 

 17-09/08/screen-shot-2017-09-08-at-122016.png

Sürekli güncellenen etkinlik takvimi ve periyodik olarak ev sahipliği yapacağı farklı alanlardaki 'pop up store' uygulamalarıyla Beymen Suadiye, hayatın ritmini takip eden, rutinden uzak bir deneyim ile Cadde’nin yeni cazibe merkezi olacak. İlerleyen aylarda bünyesinde hizmete girecek yepyeni bir yeme içme konseptiyle Beymen Suadiye kusursuz bir deneyim sunacak.

17-09/08/screen-shot-2017-09-08-at-122031.png

Beymen Suadiye 481’de iki kattan oluşan Erkek Bölümü, Blender Erkek Hazır Giyim koleksiyonlarıyla ziyaretçileri karşılıyor. Maskülen dekorasyon detayları ve özel teşhir üniteleriyle dikkat çeken kat, çift renkli zemin döşemesi, özel aydınlatmaları, leopar desenli özel tasarım halısı ve en gözde jean modellerini farklı bir dekorasyonda sunan ‘denim barı’ ile genç ve canlı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Blender Erkek'te öne çıkan markalar arasında; American Vintage, All Saints, Canada Goose, Hıgo, John Varvatos Star USA, MCQ, PS By Paul Smith, Roberto Collina yer alıyor. Blender erkek katının bir alt katında yer alan Erkek Designer Hazır Giyim Katı ise maskülen ve sofistike çizgilerle öne çıkıyor. Eski çevreci zemin kaplaması Terazzo zemin döşemesi, dökme palmiye heykelleri ve dikey peyzaj duvarı ile sıradışı bir ortamda müşterilerine hizmet veren bölüm ayrıca gömlek duvarı ile çok geniş bir ürün seçkisi sunuyor. Beymen Collection markasının da özel dekorasyonlu alanında hizmet verdiği katta, dünya markalarının hazır giyim ve ayakkabı koleksiyonları yer alıyor. Özel dikim hizmetler ile öne çıkan Canali, Isaia, Kiton, Corneliani, Zegna gibi sartorial markaların koleksiyonları da satışa sunuluyor. Smokin/ abiye bölümünün de bulunduğu katta yoğun iş temposundan kısa süre ayrılabilenler için ayrıcalıklı bir alışveriş imkanı sunan VIP alanı da yer alıyor.

İZLE
Erkek modasının devleri Blender'da buluştu
İLGİLİ İÇERİKLER beymen beymen suadiye 481
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası