De Niro'dan bir Neo Nazi dramı
Popüler

De Niro'dan bir Neo Nazi dramı

Usta oyuncu Amerikan Neo Nazi hareketi ekseninde şekillenen bir aile dramında başrol oynayacak.

Günümüzde bile Avrupa'yı kana bulamaktan geri kalmayan Neo Nazi hareketinin Amerika'daki sempatizanlarının sayısı hiç de az değil. American History X gibi çarpıcı filmlerde de gördüğümüz üzere sözkonusu hikayelerin başı da sonu da pek iç açıcı olmuyor. Usta oyuncu Robert De Niro da -gerçek bir hikaye olmasa da- böyle acı ve gerçekçi bir Amerikan Neo Nazi dramında başrol oynamaya hazırlanıyor. The 4th Reich adını taşıyacağı açıklanan film politika, din ve ideolojiler üzerine güçlü bir drama olacak.

Gençliğinde Boston Neo Nazi hareketinin liderliğini yapmış, ardından bu yüzden hapse düşmüş bir baba, FBI ile işbirliği yapmak şartıyla tahliye olduktan sonra 15 yaşındaki oğlunun da bu harekete dahil olduğunu öğrenir. Oğlunun düşüncelerini etkileyense hareketin şimdiki lideri, eski en yakın arkadaşıdır.

Film sadece Neo Nazi hareketinin şiddet eylemlerine değil bireylerin uç ideolojilere eğilimine ve bunlardan kurtulma çabalarına odaklanacak. The 4th Reich aşk, meşk, komedi, macera, korku filmlerine bir ara verip sağlam bir dram izlemek isteyenler için iyi bir seçim olacağa benziyor.

İZLE
Deniz Tortum’dan Belirsizlik Çağında Hayatı Olumlama
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası