Depeche Mode davetiyeniz GQ Türkiye'den
Popüler

Depeche Mode davetiyeniz GQ Türkiye'den

17 Mayıs Depeche Mode İstanbul konserine davetiye kazanma şansı GQ Türkiye'nin Twitter hesabında...

İstanbul için Depeche Mode vakti giderek yaklaşıyor. 22 Mart'ta yepyeni albümleri Delta Machine'i yayınlayan ve 17 Mayıs İstanbul konserini de kapsayan 34 konserlik Delta Machine Summer Tour dünya turnesine hazırlanan grup yine sahnede harikalar yaratacak.

Turnenin Türkiye ayağında yerinizi alıp muhteşem konseri canlı izlemeniz için GQ Türkiye'nin size büyük bir sürprizi var. Twitter'dan @GQ Türkiye'yi takip eden ve yarışma başladığında Depeche Mode konserine neden gitmek istediğini en yaratıcı biçimde anlatan 5 GQ Türkiye okuru çift kişilik davetiye kazanacak.

Yapmanız gereken tek şey, 6-10 Mayıs tarihleri arasında GQ Türkiye’nin Twitter hesabı @GQTurkiye’yi mention’layıp “GQ Türkiye ile Depeche Mode konserinde...” cümlesini yazıyla, linkle, görsel ya da video gibi istenilen her türlü medyayla birlikte en yaratıcı ve en ilginç şekilde tamamlamak.

Her gün bir birincinin seçileceği yarışmada GQ.com.tr editörlerinden oluşan jürinin seçeceği en iyi tweet’i atarak çift kişilik davetiye kazanan GQ Türkiye okurları kampanya boyunca her gün GQ.com.tr’den ve GQ Türkiye Twitter hesabından duyurulacak.

6 Mayıs talihlisi

GQ Türkiye'nin Twitter hesabı üzerinden yarışmamıza katılarak GQ Türkiye jürisinin kalbini fethederek çift kişilik davetiyeyi kazanan ilk okurumuz Sözde Yazar oldu.


7 Mayıs talihlisi

Yarışmamızda ikinci günün kazananı Emre oldu.

8 Mayıs talihlisi

Çarşamba günü talihlisi alttaki tweet'i ile Alegria oldu. Hala bilet kazanamadıysanız şansınız Cuma'ya kadar devam ediyor. En yaratıcı tweetlerinizi bekliyoruz.

9 Mayıs talihlisi

Perşembe gününün kazananı Ertuğrul'a planında başarılar diliyoruz. Bilet kazanma şansınız hala devam ediyor.

10 Mayıs talihlisi

Yarışmamızın son gününde kazanan, hazırladığı eğlenceli animasyonla Bengü oldu.

KATILIM KOŞULLARI

GQ Türkiye tarafından, GQ Türkiye resmi Twitter (www.twitter.com/gqturkiye) sayfası üzerinde gerçekleştirilecek olan “Ödüllü Yarışma” (“Yarışma”) katılım koşulları aşağıdaki gibidir. Yarışma’ya katılmakla, bu koşulların tümünü okuduğunuzu, tamamını özgür iradenizle algıladığınızı ve anladığınızı ve bu koşullara herhangi bir itirazınızın bulunmadığını veya bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt etmektesiniz.

1. Katılımcılar yarışmaya katılmakla; aşağıda belirtilen koşulları tam ve eksiksiz bir biçimde okuduğunu, anladığını, iradesine ve hukuka uygun olarak kendisini bağlayıcı nitelik kazanacağını ve belirtilen şartlara aykırı hareket etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

2. GQ Türkiye; işbu Katılım Koşulları’nı ve Yarışma’nın ödülünü, herhangi bir zamanda ve tek taraflı olarak değiştirebilir, genişletilebilir yahut daraltılabilir veya yarışmayı dilediği zaman (yarışma başlamış dâhi olsa, her aşamada) herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda katılımcı GQ Türkiye’ye karşı herhangi bir hak, alacak, talep ve şikâyet ileri sürmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.

3. Yarışma, GQ Türkiye’nin resmi Twitter sayfası üzerinden 06 Mayıs 2013, Saat 11:00 ile 10 Mayıs 2013, saat 16:00 tarihleri arasında, Katılımcılar tarafından “GQ Türkiye ile Depeche Mode konserinde...” cümlesinin, GQ Türkiye’nin resmi Twitter sayfasını (www.twitter.com/gqturkiye, @gqturkiye) takip eden gerçek kişi Twitter kullanıcıları tarafından yine bu tarih aralığında şahsi Twitter hesaplarından yaratıcı bir biçimde tamamlanması ve atılan tweetlerin GQ tarafından tek taraflı olarak belirlenecek olan jüri üyelerince değerlendirilmesi biçiminde düzenlenmektedir.

4. Yarışma’ya yalnızca, 18 yaşının üzerinde, tam fiil ehliyetine sahip, yasal ikametgâhı Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olan, GQ resmi Twitter sayfasını (www.twitter.com/gqturkiye, @gqturkiye) takip eden gerçek kişiler katılabilir. Doğuş Yayın Grubu ve/veya bağlı şirketlerinin, iştiraklerinin, reklam ve tanıtım acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden aile fertleri (eş, kardeş, ebeveyn veya çocukları) ve/veya akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanede yaşayan kişiler Yarışma’ya katılamaz.

5. Başkası adına yarışmaya katılınamaz. Katılımcı, yarışmaya katılmak için, kişisel Twitter hesabında yer alan kişisel bilgilerinin doğru olmadığı ve/veya kendisine ait olmadığının ve/veya herhangi bir şekilde yarışmaya katılımının başkaca herhangi bir sebeple işbu kurallara aykırı olduğunun tespit edilmesi halinde, yarışmaya katılmalarının GQ tarafından engellenebileceğini, ödül kazanmaları halinde ise ödülün teslim edilmeyeceğini, teslim edilmişse de ödülü GQ’nun ilk talebi üzerine, derhal GQ’ya iade edeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.

6. Katılımcı yarışma ile ilgili hiçbir üçüncü kişi veya kuruluş ile yazılı veya sözlü ticari bir anlaşma içine girmediğini ve girmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.

7. Katılımcı, yarışmaya katılmak için kullandığı kişisel Twitter hesabında yer alan isim, soy isim, adres, yaş ve e-mail adresi bilgilerinin doğruluğunu taahhüt eder. Bu bilgilerin yarışmaya katılım başvurusunda eksik ve/veya yanlış girilmesi, hatalı olması yahut GQ’dan kaynaklanmayan teknik sebepler nedeniyle katılımcının yarışmaya katılamamasından, ödül kazanamamasından, kazandığı ödülü teslim alamamasından, GQ tarafından yapılabilecek bildirimlerin ulaşmamasından ve/veya geç ulaşmasından, doğabilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan; GQ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

8. Katılımcı, temin edeceği kişisel verilerinin GQ veri tabanlarına kaydedilmesine, istatistiki raporlama, kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlenmesi, reklam, pazarlama, tanıtım ve anket faaliyetleri çerçevesinde kullanılmasına, bu amaçlarla sınırlı kalmak üzere, başka kurum ve kuruluşlarla da paylaşılmasına ve işbu maddede sayılı olanlarla sınırlı olmamak kaydıyla katılımcıların kişilik haklarına zarar vermeksizin kullanılmasına muvafakat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

9. Eksik yapılan başvurular değerlendirilmeye alınmaz. GQ’nun katılım başvurularını kabul etmeme hakkı saklıdır.

10. Katılımcılar tarafından atılan tweetler; GQ tarafından yine jürinin belirleyeceği kıstaslar çerçevesinde değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucunda en başarılı bulunan tweetin sahibi olan katılımcı, Yarışma’nın kazananı seçilecek ve Yarışma’nın ödülünü almaya hak kazanacaktır.

11. GQ jürisi tarafından Yarışma’nın kazananı olarak belirlenen katılımcı, Yarışma süresince her gün, GQ Türkiye’nin resmi web sitesi ve Twitter sayfasında (www.gq.com.tr, www.twitter.com/gqturkiye, @gqturkiye) açıklanacaktır. Yarışma’yı kazanan Katılımcı; Yarışma’nın kazananının GQ tarafından açıklanmasını takip eden 48 (kırksekiz) saat içerisinde, Twitter üzerinden, GQ Türkiye’nin adresine gelerek veya 0212 304 00 00 numaralı telefonu arayarak, ödülün kendisine teslim edilebilmesi için kişisel bilgilerini bildirmek zorundadır Bu süre içerisinde GQ Türkiye ile iletişim kurmayan Yarışmacı, ödüle ilişkin tüm haklarını kaybedeceğini ve bu çerçevede GQ Türkiye’den herhangi bir talepte bulunmayacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

12. Yarışma’nın ödülü, her gün 1 (bir) adet çift kişilik konser davetiyesidir. Yarışma süresince toplam 5 (beş) adet davetiye ödül olarak verilecektir.

13. Ödül takas edilemez ve/veya nakde dönüştürülemez. Ödül, ödül almaya hak kazananların yasal mirasçıları haricinde başka bir kişiye devir ve temlik edilemez.

14. Ödül almaya hak kazanan yarışmacılar, ödüllerini teslim almakla, ödülden doğan ve doğacak tüm vergi, resmi harç ve sair masrafları ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt ederler.

15. Ödül almaya hak kazanan yarışmacılar, ödüllerini teslim almakla GQ 'yu, çalışanlarını, yetkililerini, müdürlerini ve temsilcilerini, katılımlarına, kabullerine ve ödülü kullanımlarına ilişkin bütün taleplerden ve yükümlülüklerden ibra etmiş sayılırlar.

16. GQ, savaş halleri (ilan edilmiş olsun ya da olmasın), doğal felaketler, hava, terörist eylemler, isyan veya sivil ayaklanma, uydu veya ekipman arızası, mevzuat hükümleri, halkta baş gösteren bir sağlık krizi, mahkeme veya yargı kararları gibi kontrolü dışında meydana gelebilecek Mücbir Sebeplerden dolayı gerçekleşebilecek iptaller, gecikmeler veya kesintiler nedeniyle Yarışma’nın gerçekleşememesi veya ödülün teslim edilememesinden veya geç teslim edilmesinden sorumlu değildir.

17. GQ, Yarışma çerçevesinde gerçekleştirilen işlemlerde veya veri iletiminde meydana gelebilecek hatalar, atlamalar, kesintiler, silintiler, gecikmeler, yarışmacıların Twitter hesaplarına üçüncü kişilerce izinsiz olarak erişilmesi veya teknik, ağ ve telefon ekipmanlarındaki ve elektronik, bilgisayar, donanım veya yazılımla ilişkili olarak meydana gelebilecek herhangi bir arızadan, teknik problemler veya internetteki, Facebook ve/veya Twitter’daki trafik sıkışıklığı nedenleriyle katılım bilgilerinin yanlış iletiminden veya bu bilgilerin iletilememesinden sorumlu değildir.

18. GQ’nun Yarışma’yı iptal etme, dilediği zamanda Yarışma’nın tarihini ve koşullarını ve ödülünü değiştirme hakkı saklıdır. Yarışmacılar bu hususa herhangi bir itirazlarının bulunmadığını ve bulunmayacağını peşinen beyan, kabul ve taahhüt ederler.

19. GQ’nun Yarışma çerçevesindeki tek taahhüdü, katılma koşullarını eksiksiz olarak sağlayan ve ödül almaya hak kazanan yarışmacılara ödül vermektir. Yarışmacılar bu hususa herhangi bir itirazlarının bulunmadığını ve bulunmayacağını peşinen beyan, kabul ve taahhüt ederler.

20. Bu Yarışma’dan doğabilecek her türlü uyuşmazlıkta Türkiye hukuku uygulanacak olup, İstanbul Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası