FIFA'da yeni sezon heyecanı

Futbol efsanesi FIFA serisinin yeni oyunundan ilk tanıtım filmi yayınlandı. Akıcı oyun tarzı ve etkileyici grafikleriyle dikkat çeken FIFA 14 ile ilk buluşma 10 Eylül'de.

21 Ağustos 2013

FIFA'da yeni sezon heyecanı

Futbol açısından kurak geçen yazın ardından liglerin başlamasıyla futbol heyecanı da yeniden yükselişe geçti. Yeşil sahalarda mücadele sürerken Electronic Arts konsolların futbol efsanesi FIFA serisinin yeni oyunuyla ilgili müjdeyi de verdi.

2006 yılından bugüne 300'den fazla ödül kazanan ve sekiz yıllık zorlu sürecin zirvesi olarak tanımlanan FIFA 14, önümüzdeki ay sonunda piyasaya çıkacak. Demo versiyonu 10 Eylül'de tüm dünyada aynı anda oyunseverlerin beğenisine sunulacak FIFA 14 bundan iki hafta sonra 24 Eylül'de Amerika'da ve 27 Eylül'de Avrupa'da satışa çıkacak.

Merakla beklenen oyunun ilk tanıtım filmi tamamen oyun içi görüntülerden oluşuyor. Bu heyecan yüklü fragmanın belki de en büyük sürprizi ise X-Men'in Professor X'i (Profesör Charles Xavier) olarak tanıdığımız Sir Patrick Stewart tarafından seslendirilmiş olması. Usta oyuncunun etkileyici sesiyle gaza gelen oyuncular için bu bir ay zor geçeceğe benziyor.


Glastonbury İle Bütünleşen İkonik Performanslar

POPÜLER | Glastonbury İle Bütünleşen İkonik Performanslar

Sizin İçin Sırada Hangi Dizi Var?

POPÜLER | Sizin İçin Sırada Hangi Dizi Var?

Kullandığınız Ürünlerin Vegan Olması Tek Başına Yeterli Mi?

POPÜLER | Kullandığınız Ürünlerin Vegan Olması Tek Başına Yeterli Mi?

İngiltere'nin Yeni Efendisi: Liverpool

POPÜLER | İngiltere'nin Yeni Efendisi: Liverpool

Öteki Dünya Dizileri

POPÜLER | Öteki Dünya Dizileri

Bu Yaz Evinizde Bar Kurmanız İçin Gerekenler

POPÜLER | Bu Yaz Evinizde Bar Kurmanız İçin Gerekenler

Daha Fazla Göster