FIFA'da yeni sezon heyecanı

Futbol efsanesi FIFA serisinin yeni oyunundan ilk tanıtım filmi yayınlandı. Akıcı oyun tarzı ve etkileyici grafikleriyle dikkat çeken FIFA 14 ile ilk buluşma 10 Eylül'de.

21 Ağustos 2013

FIFA'da yeni sezon heyecanı

Futbol açısından kurak geçen yazın ardından liglerin başlamasıyla futbol heyecanı da yeniden yükselişe geçti. Yeşil sahalarda mücadele sürerken Electronic Arts konsolların futbol efsanesi FIFA serisinin yeni oyunuyla ilgili müjdeyi de verdi.

2006 yılından bugüne 300'den fazla ödül kazanan ve sekiz yıllık zorlu sürecin zirvesi olarak tanımlanan FIFA 14, önümüzdeki ay sonunda piyasaya çıkacak. Demo versiyonu 10 Eylül'de tüm dünyada aynı anda oyunseverlerin beğenisine sunulacak FIFA 14 bundan iki hafta sonra 24 Eylül'de Amerika'da ve 27 Eylül'de Avrupa'da satışa çıkacak.

Merakla beklenen oyunun ilk tanıtım filmi tamamen oyun içi görüntülerden oluşuyor. Bu heyecan yüklü fragmanın belki de en büyük sürprizi ise X-Men'in Professor X'i (Profesör Charles Xavier) olarak tanıdığımız Sir Patrick Stewart tarafından seslendirilmiş olması. Usta oyuncunun etkileyici sesiyle gaza gelen oyuncular için bu bir ay zor geçeceğe benziyor.


Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda

POPÜLER | Neil Patrick Harris, Matrix 4 Kadrosunda

Nostaljk İş Birliği: Pokémon X Casio

POPÜLER | Nostaljk İş Birliği: Pokémon X Casio

Robert Downey Jr’lı Dolittle’dan İlk Fragman

POPÜLER | Robert Downey Jr’lı Dolittle’dan İlk Fragman

2019’un En İyi Romantik Komedileri

POPÜLER | 2019’un En İyi Romantik Komedileri

Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

POPÜLER | Harry Styles ve Nefes Kesen Yeni Videosu

El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te Yayınlandı!

POPÜLER | El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix’te Yayınlandı!

Daha Fazla Göster