FIFA'da yeni sezon heyecanı

Futbol efsanesi FIFA serisinin yeni oyunundan ilk tanıtım filmi yayınlandı. Akıcı oyun tarzı ve etkileyici grafikleriyle dikkat çeken FIFA 14 ile ilk buluşma 10 Eylül'de.

21 Ağustos 2013

FIFA'da yeni sezon heyecanı

Futbol açısından kurak geçen yazın ardından liglerin başlamasıyla futbol heyecanı da yeniden yükselişe geçti. Yeşil sahalarda mücadele sürerken Electronic Arts konsolların futbol efsanesi FIFA serisinin yeni oyunuyla ilgili müjdeyi de verdi.

2006 yılından bugüne 300'den fazla ödül kazanan ve sekiz yıllık zorlu sürecin zirvesi olarak tanımlanan FIFA 14, önümüzdeki ay sonunda piyasaya çıkacak. Demo versiyonu 10 Eylül'de tüm dünyada aynı anda oyunseverlerin beğenisine sunulacak FIFA 14 bundan iki hafta sonra 24 Eylül'de Amerika'da ve 27 Eylül'de Avrupa'da satışa çıkacak.

Merakla beklenen oyunun ilk tanıtım filmi tamamen oyun içi görüntülerden oluşuyor. Bu heyecan yüklü fragmanın belki de en büyük sürprizi ise X-Men'in Professor X'i (Profesör Charles Xavier) olarak tanıdığımız Sir Patrick Stewart tarafından seslendirilmiş olması. Usta oyuncunun etkileyici sesiyle gaza gelen oyuncular için bu bir ay zor geçeceğe benziyor.


Michael Keaton’ın Batman Kostümüne Sahip Olmak İster misiniz?

POPÜLER | Michael Keaton’ın Batman Kostümüne Sahip Olmak İster misiniz?

Netflix'in Yeni Kralı: Timothée Chalamet

POPÜLER | Netflix'in Yeni Kralı: Timothée Chalamet

Forbes, 2019'un En Çok Kazanan Aktörlerini Açıkladı

POPÜLER | Forbes, 2019'un En Çok Kazanan Aktörlerini Açıkladı

Brad Pitt’li Ad Astra’dan Yeni Fragman

POPÜLER | Brad Pitt’li Ad Astra’dan Yeni Fragman

Barack Obama'dan 11 Kitap Önerisi

POPÜLER | Barack Obama'dan 11 Kitap Önerisi

Keanu Reeves Matrix’e Geri Dönüyor!

POPÜLER | Keanu Reeves Matrix’e Geri Dönüyor!

Daha Fazla Göster