George Clooney’ye göre Vefa yalnızca İstanbul’da bir semt adı değilmiş

Çıkan sonuç: George Clooney’nin arkadaşı olmak her anlamda iyidir.

15 Aralık 2017

George Clooney’ye göre Vefa yalnızca İstanbul’da bir semt adı değilmiş

Bazı insanlar için hiç yaşlanmadıklarını ya da yaşlandıkça karizmalarının arttığını söyleriz. George Clooney’yle yüz yüze muhabbetimiz olmasa da bu yakıştırmaları onun için yıllardır yaptık. Sadece dış görünüşü değil, oyunculuğu da bu görüşümüzü haklı çıkarır nitelikteydi. Ancak aktörün yakın arkadaşlarından Rande Gerber’in bu hafta Headliners’a verdiği röportajla George Clooney, hepimize Vefa’nın yalnızca İstanbul’da bir semt adı olmadığını yeniden hatırlatmış oldu.

Gerber’in cümleleriyle: “Çocuklar (The Boys) adını verdiğimiz bir arkadaş grubumuz var, George bir gün bizi aradı ve takvimde 27 Eylül 2013’ü işaretlememizi, o akşam evinde yemeğe davetli olduğumuzu söyledi.”

Yemeğe geldiklerinde 14 kişilik masanın her sandalyesinde siyah birer çanta ve her çantada da 1’er milyon dolar bulunuyordu. Clooney, o akşam arkadaşlarına “Los Angeles’a geldiğimde her birinizin evinde misafir oldum. Sizin gibi arkadaşlara sahip olduğum için çok şanslıyım, sizler olmadan bugün olduğum yerde olamazdım. Hala bir aradayken, karşılığını verebilmek benim için çok önemli.”

Kıssadan hisse, arkadaşlarınızı yakınınızda tutun, bu hayatta kimin nerelere geleceği belli olmaz. Ayrıca bugünden sonra George Clooney’ye duyduğunuz hayranlık artıysa, şu sıralar sinemalarda gösterilen ve yönetmen koltuğunda ünlü aktörün oturduğu; başrollerinde ise Matt Damon, Julianne Moore ve Oscar Isaac’in oynadığı Suburbicon’un fragmanını izlemeye davetlisiniz.


Quentin Tarantino Kill Bill: Vol 3 ile Geri Dönüyor!

POPÜLER | Quentin Tarantino Kill Bill: Vol 3 ile Geri Dönüyor!

77. Golden Globe Adayları Belli Oldu!

POPÜLER | 77. Golden Globe Adayları Belli Oldu!

Wonder Women 1984’den İlk Fragman Yayınlandı

POPÜLER | Wonder Women 1984’den İlk Fragman Yayınlandı

Marc Jacobs Geri Dönüyor

POPÜLER | Marc Jacobs Geri Dönüyor

Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

James Bond’un Yeni Filmi No Time to Die’dan İlk Fragman

POPÜLER | James Bond’un Yeni Filmi No Time to Die’dan İlk Fragman

Daha Fazla Göster