George Clooney’ye göre Vefa yalnızca İstanbul’da bir semt adı değilmiş
Popüler

George Clooney’ye göre Vefa yalnızca İstanbul’da bir semt adı değilmiş

Çıkan sonuç: George Clooney’nin arkadaşı olmak her anlamda iyidir.

Bazı insanlar için hiç yaşlanmadıklarını ya da yaşlandıkça karizmalarının arttığını söyleriz. George Clooney’yle yüz yüze muhabbetimiz olmasa da bu yakıştırmaları onun için yıllardır yaptık. Sadece dış görünüşü değil, oyunculuğu da bu görüşümüzü haklı çıkarır nitelikteydi. Ancak aktörün yakın arkadaşlarından Rande Gerber’in bu hafta Headliners’a verdiği röportajla George Clooney, hepimize Vefa’nın yalnızca İstanbul’da bir semt adı olmadığını yeniden hatırlatmış oldu.

Gerber’in cümleleriyle: “Çocuklar (The Boys) adını verdiğimiz bir arkadaş grubumuz var, George bir gün bizi aradı ve takvimde 27 Eylül 2013’ü işaretlememizi, o akşam evinde yemeğe davetli olduğumuzu söyledi.”

Yemeğe geldiklerinde 14 kişilik masanın her sandalyesinde siyah birer çanta ve her çantada da 1’er milyon dolar bulunuyordu. Clooney, o akşam arkadaşlarına “Los Angeles’a geldiğimde her birinizin evinde misafir oldum. Sizin gibi arkadaşlara sahip olduğum için çok şanslıyım, sizler olmadan bugün olduğum yerde olamazdım. Hala bir aradayken, karşılığını verebilmek benim için çok önemli.”

Kıssadan hisse, arkadaşlarınızı yakınınızda tutun, bu hayatta kimin nerelere geleceği belli olmaz. Ayrıca bugünden sonra George Clooney’ye duyduğunuz hayranlık artıysa, şu sıralar sinemalarda gösterilen ve yönetmen koltuğunda ünlü aktörün oturduğu; başrollerinde ise Matt Damon, Julianne Moore ve Oscar Isaac’in oynadığı Suburbicon’un fragmanını izlemeye davetlisiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER george clooney
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası