Gözümüz üzerinde: Post Malone

Sadece müziğiyle değil, stili ve hayat duruşuyla da sıra dışı bir adam Post Malone. Ve evet, daha sadece 22 yaşında!

30 Mart 2018

Gözümüz üzerinde: Post Malone

Onu bir kalıba sokmak çok zor, ama onun amaçladığı şey bu zaten. Henüz 22 yaşındaki Post Malone, Amerika’nın Bağımsızlık Günü’nde dünyaya gelmiş, belki de tüm sınırları reddetmesi bundandır. Kendisini “rapçi” olarak görmüyor ve bu kısıtlamadan hoşlanmıyor, sadece kendi içinde her ne varsa müziğine yansıtıyor. Adını lisedeki lakabından alan ilk albümü Stoney’de bir an Justin Bieber’lı bir R&B şarkısına eşlik ederken, bir diğer anda da kendinizi Patient’ın sağlam beat’lerinde gerinerek yürürken bulabiliyorsunuz.

Şimdi onu sevmemizi sağlayan her şey (şortlarının altına giydiği mokasenler ve aykırılığı) lisedeyken onu epey zorlamış. İyi ki de öyle olmuş, yoksa okulu bırakıp Los Angeles’a taşınmaz, bir günde White Iverson’ı yazıp, arkadaşından ödünç aldığı Rolls-Royce’la klibini çekmez ve 11 bin kilometre uzaktan kulaklarımızın pasını silmezdi.

Stoney’i defalarca baştan sona dinleyip ezberlediyseniz de müjde; 2018, Post Malone’un yeni albümü Beerbongs and Bentleys’in yılı olacak. 21 Savage’ın eşlik ettiği ‘Rockstar’, Spotify’ın verilerine göre en çok dinlenen şarkılardan oldu. Ty Dolla $ign’la yaptığı ‘Psycho2 ise aynı hızla yükseliyor. Albümde Nicki Minaj’ın, country müzisyeni John Mayer’ın, hatta Mötley Crüe’nun davulcusu Tommy Lee’nin de parmağı olacak. “Bu insanların bu albümde işi ne” diye düşünebilirsiniz, ama bu Post Malone ve kimse ona ne yapacağını söyleyemez!


George Clooney Televizyon Dünyasına Geri Dönüyor

POPÜLER | George Clooney Televizyon Dünyasına Geri Dönüyor

2019 Grammy Ödülleri’nin Tüm Kazananları

POPÜLER | 2019 Grammy Ödülleri’nin Tüm Kazananları

Grammy Kazanamayan 10 Müzik Efsanesi

POPÜLER | Grammy Kazanamayan 10 Müzik Efsanesi

GQ X KING: Geçmişten Günümüze James Bond

POPÜLER | GQ X KING: Geçmişten Günümüze James Bond

GQ X KING: En Unutulmaz Super Bowl Anları

POPÜLER | GQ X KING: En Unutulmaz Super Bowl Anları

Game of Thrones’un Final Sezonundan İlk Görüntüler

POPÜLER | Game of Thrones’un Final Sezonundan İlk Görüntüler

Daha Fazla Göster