Idris Elba’nın James Bond Olması Gerektiğini Kanıtladığı O An
Popüler

Idris Elba’nın James Bond Olması Gerektiğini Kanıtladığı O An

Elba ve attığı tweet'ler aklımızı karıştırırken, oyuncunun zaten yıllardır Bond ruhuna sahip olduğunu hatırlayalım.

Yeni Bond bir kadın oyuncu tarafından mı canlandırılmalı, Daniel Craig devam mı etmeli, o mu olmalı şu mu gelmeli… Bu tartışmalar yaklaşık 3 yıldır sürüyor ve 3 yıldan bu yana kesinleşen (ya da bize öyle gösterilen) bilgi, Daniel Craig’in yeni çekilecek James Bond filmini emekli koltuğundan izleyeceği yönünde.

 18-08/14/idris-elba-james-bond-1.jpg

David Beckham’ından Michael Fassbender’ına, Bond adaylığı için konuşulan isimlerin sayısı oldukça fazla ama içlerinden birini, son günlerde daha fazla anar olduk: Idris Elba. Henüz hayatınızda bir Idris Elba yoksa, önce The Wire’ı, sonra da Luther’ı izlemenizi öneririz.

 18-08/14/idris-elba-james-bond-3.jpg

Idris Elba da bu tartışmalara sessiz kalmayıp “My name is Elba. Idris Elba.” diye attığı tweet ile ateşe körükle gitse de henüz ne resmi bir doğrulama ne de yalanlama var. Fakat oyuncunun yıllar öncesinden Pasific Rim’de öyle bir sahnesi var ki, insanın “Onu bir de Bond olarak görelim” diyesi geliyor: “One, don’t you ever touch me again. Two, don’t you ever touch me again.”

Tavsiyemiz önce bu sahneyi, sonra da Idris Elba’nın yer aldığı tüm projeleri şöyle bir izleyin, onun 007 ruhunu keşfedin.

İZLE
4000 Parçalık James Bond Koleksiyonu
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası