Popüler

LeBron James'li Space Jam 2'nin Çekimleri Başladı

90'ların ikonik filmi Space Jam yeniden çekiliyor. Hem de LeBron James'li yıldız kadrosuyla.

19-06/28/lebron-james-1128131986-1561712015.jpg

Fotoğraf: Getty Images Turkey

90'larda çocuk olanlar hatırlar, dönemin meşhur filmi Space Jam hem karakterleri hem de yüksek gişe başarısıyla adını popüler kültürün ikonik filmleri listesine yazdırmıştı. İşte şimdi o film yeniden çekiliyor hem de yenilenen oyuncu kadrosuyla.

Warner Bros bünyesinde çekilen Space Jam 2 filmi bir devam filmi değil, bir reboot yani baştan çekim olacak. Bu kez efsane Michael Jordan'ın yerine filmin baş rolünü üstlenen isim ise LeBron James. Başarılı sporcuya eşlik edecek isimler ise henüz açıklandı. LeBron'un yanında filmde sporcunun takım arkadaşı Anthony DavisKlay Thompson ve Damian Lillard'ı göreceğiz.

19-06/28/ekran-resmi-2019-06-28-120341.png

Çekimlerin start aldığını duygusal ve heyecanlı bir tweetle paylaşan Lebron, kendisinin de hayranı olduğu bu kült filmde rol aldığına hala inanamıyor. Bu arada anlatılanlara göre Los Angeles'ın dört bir yanında film çalışmalarına hızla başlanmış. Warner Bros ile geniş kapsamlı bir anlaşma yapan be grup için farklı şovlar ve içerikler de üreteceği söylenen LeBron James'in yeni işlerini ve Temmuz 2021'de gösterime gireceği açıklanan Space Jam 2'yi sabırsızlıkla bekliyoruz!

İZLE
Shane Larkin: Hayatın İçinde Sakinliği Bulan Bir Şampiyon
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası