Lil Nas X'ten BTS'ile Yeni Remix: Seoul Town Road

Dönemin popüler şarkısı Old Town Road'a yeni remix geldi.

28 Temmuz 2019

seoul-town-road-remix-old-town-road-bts-rm-lil-nas-x

Fotoğraf: Youtube/Lil Nas X

Old Town Road tartışmasız sezonun en hit şarkılarından. Lil Nas X’e ait bu şarkı Billboard country müzik listesinde bir numaraya çıktıktan sonra şarkının janrasının ‘country’ olmadığına dair itirazlar sebebiyle listeden çıkartılmıştı. Bunun üzerine Miley Cyrus’un ünlü country şarkıcısı babası Billy Ray Cyrus duruma el atarak Lil Nas X’e iş birliği teklif etmiş ve şarkı popüler formuna kavuşmuştu.

İşte bu hit şarkı Billboard Hot 100 listesinde Billie Eilish ve Shawn Mendes gibi yıldızların yeni singlelarına rağmen 16 haftadır birincilikten düşmedi. Şarkı eğer önümüzdeki hafta da birincilikte kalırsa Mariah Carey’nin yıllardır kırılamayan rekorunu kırarak listenin en uzun süre birincilikte kalan şarkısı olacak.

Old Town Road’un sizi içine çeken ritmi ve akla takılan sözleri yanında şarkının remixleri de bu popülaritenin devam etmesinde oldukça etkili. Bildiğiniz üzere ilk remix Billy Ray Cyrus’dan gelmişti. Şarkının aynı zamanda 17 Weeks remixi ve Young Thug ve viral ‘Yodelling KidMason Ramsey ile olan bir versiyonu da mevcut. Hatta bu remix için geçtiğimiz günlerde interneti kasıp kavuran meme Area 51 istilasını konu eden bir video bile yayınlandı. 

seoul-town-road-remix-old-town-road-bts-rm-lil-nas-x

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Bu son remixin ardından şimdi de şarkının ünü, hit müzik grubu BTS’in lideri RM ile olan işbirliğiyle devam ediyor. Yeni remixin ismi Koreli gruptan ilham alıyor: Seoul Town Road. Seoul Town Road’un henüz bir video klibi yok, ancak BTS ve Lil Nas X hayranları yeni bir yaratıcı klip için beklemede. Bakalım dilekler gerçek olacak ve önümüzdeki hafta tüm bu remixlerin popülarite yardımıyla da Old Town Road Mariah Carey’nin rekorunu kıracak mı? Bu heyecanlı bekleyiş devam ederken sizleri Seoul Town Road ile baş başa bırakıyoruz:


Keanu Reeves, Matrix ve John Wick ile Aynı Gün Vizyonda

POPÜLER | Keanu Reeves, Matrix ve John Wick ile Aynı Gün Vizyonda

The Weeknd'den Yeni Single, Yeni İmaj

POPÜLER | The Weeknd'den Yeni Single, Yeni İmaj

Stil Sahibi Gezginlere: Dior x Rimowa

POPÜLER | Stil Sahibi Gezginlere: Dior x Rimowa

Patek Philippe'ten 31 Milyon Dolarlık Dünyanın En Pahalı Saati

POPÜLER | Patek Philippe'ten 31 Milyon Dolarlık Dünyanın En Pahalı Saati

Nike'tan Sakatlıkları Azaltan Koşu Ayakkabısı: React Infinty Run

POPÜLER | Nike'tan Sakatlıkları Azaltan Koşu Ayakkabısı: React Infinty Run

Keanu Reeves Kız Arkadaşıyla İlk Kez Kırmızı Halıda

POPÜLER | Keanu Reeves Kız Arkadaşıyla İlk Kez Kırmızı Halıda

Daha Fazla Göster