Matthew McConaughey Artık Bir Üniversite Profesörü
Popüler

Matthew McConaughey Artık Bir Üniversite Profesörü

Hollywood'un yakışıklı ve yetenekli centilmeninden film prodüksiyonunu öğrenmeye ne dersiniz?

Oscar ödüllü oyuncu Matthew McConaughey'nin CV'sine ekleyeceği yeni bir madde var. Hollywood'un yakışıklı ve yetenekli centilmeni artık tam anlamıyla bir üniversite profesörü.

Universityof Texas'ta Radyo ve Televizyon Bölümü'nde 2015'ten beri misafir eğitmen olarak ders veren Matthew McConaughey artık departmanın kadrolu hocalarından. Üniversite tarafından öğretmenlik ve mentörlükteki öne çıkan aktiviteleri ve ders dışında bile öğrencilerine her zaman yardıma hazır olmasıyla övgü topluyan Matthew McConaughey yine Script to Screen isimli tüm müfredatını kendisinin hazırlayacağı dersi vermeye devam edecek. Ünlü oyuncu aynı zamanda artık resmi bir üniversite çalışanı olarak  bu dersi vermenin yanında diğer sınıfların etkinliklerine de katılacak ve üniversite aktivitelerinde yer alacak.

Kendi sinema sanatları dalındaki diplomasını 1993'te alan ve 1991'den beri film endüstrisinde aktif olarak çalışan ve yakın zamand da yaptığı çalışmalarla Texas Medal Of Arts Awards'ta onu ödülüne layık görülen Matthew McConaughey gibi bir profesörün öğrenciler için gerçek bir motivasyon kaynağı olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası