Michael Keaton’ın Batman Kostümüne Sahip Olmak İster misiniz?

Michael Keaton’ın 30 yıl önce giydiği Batman kostümü, 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde Londra’daki BFI IMAX fuarında açık artırmaya çıkacak.

23 Ağustos 2019

19-08/23/mv5bodu4mjcxmzcwmv5bml5banbnxkftztgwotiznjewmze-_v1_sy1000_cr0-0-1512-1000_al_-1566554613.jpgFotoğraf: IMDB Archive

Tim Burton'ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolde Michael Keaton'ı izlediğimiz efsanevi Batman serisinin bugünlere kadar aynı tutkuyla, farklı bedenlere bürünerek geleceğini nereden bilebilirdik ki? 1989 yapımı ilk Batman filminin üzerinden tam 30 yıl geçmesine rağmen, bugün filme dair her datay, tüm evrende hala haber niteliğinde. Batman hayranlarını heyecanlandıracak bu haber bir müzayede!

30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde Londra’daki BFI IMAX fuarında, Prop Store tarafından düzenlenecek etkinlikte cam ekrandan ya da beyaz perdeden şahit olduğumuz 900 adet ürün yer alacak ve bunlardan biri de, 30 yıl önce Michael Keaton tarafından giyilen Batsuit. Beyazperdede giyilmiş olan ilk Batman kostümüne 95 bin ila 145 bin dolar arası değer biçiliyor. Ama bu kostümü asıl değerli kılan şey, diğer Batsuit'lere yapılan restorasyon çalışmalarının hiçbirinın bu kostüm için yapılmamış olması. Yani geçmiş 30 yılın tü yaşanmışlığını hala üzerinde barındırıyor.


HBO’nun Watchmen Dizisinden Yeni Fragman Geldi!

POPÜLER | HBO’nun Watchmen Dizisinden Yeni Fragman Geldi!

Demna Gvasalia, Vetements'dan Ayrılıyor

POPÜLER | Demna Gvasalia, Vetements'dan Ayrılıyor

Disney+ 90’ların Marvel Animasyonlarını Gün Yüzüne Çıkarıyor

POPÜLER | Disney+ 90’ların Marvel Animasyonlarını Gün Yüzüne Çıkarıyor

Gucci'den Sürdürülebilir Tarafa Bir Adım Daha

POPÜLER | Gucci'den Sürdürülebilir Tarafa Bir Adım Daha

Jason Momoa’lı Apple Tv+ Dizisi: See

POPÜLER | Jason Momoa’lı Apple Tv+ Dizisi: See

Virgil Abloh'tan Kısa Bir Mola

POPÜLER | Virgil Abloh'tan Kısa Bir Mola

Daha Fazla Göster