NBA All Star 2020 Programını Kobe Byrant'ın Anısına Değiştirdi!

NBA yönetimi, geçtiğimiz haftalarda trajik bir kaza ile hayata gözlerini yuman Kobe Byrant’ın anısına All-Star 2020 programında özel bir değişikliğe gidiyor.

31 Ocak 2020

NBA All Star 2020 Programını Kobe Byrant'ın Anısına Değiştirdi!

Bu yıl 17 Şubat’ta 69. kez gerçekleşecek olan NBA All-Star karşılaşması, kısa bir süre kala format değişikliğine gidiyor. Geçtiğimiz hafta trajik bir helikopter kazasında hayatını kaybeden efsane basketbolcu Kobe Byrant’ın anısına yapılan bu değişiklikle birlikte karşılaşmalar bu yıla özel farklı bir formatta oynanacak.

LeBron James ve Giannis Antetokounmpo’nun kaptanlığındaki takımların karşılaşacağı NBA All-Star 2020 programındaki değişiklik ise şu şekilde; karşılaşmanın ilk üç periyodu da 0-0’dan başlayacak. Bu şekilde ilk üç periyodun galibi ayrı şekilde belirlenmiş olacak. Üçüncü çeyreğin sonunda önde giden takımın toplam skoruna, Kobe Byrant ile özleşmiş 24 numaralı formanın anısına 24 sayı daha eklenecek ve galibi belirleyecek sayı ortaya çıkmış olacak. Son çeyrek ise süresiz oynanacak ve maksimum sayı hedefi belirlenecek. İlk üç periyotta kazanacak olan takıma 100’er bin dolar, karşılaşmayı kazanan takıma ise 200 bin dolar ödül verilecek. Bu ödüller ise belirlenen hayır kurumlarına bağışlanacak. Tüm bunların yanı sıra, Kobe Byrant için düzenlenecek başka etkinliklerde olacak.


Sunday Service’in Son Üyesi: Justin Bieber

POPÜLER | Sunday Service’in Son Üyesi: Justin Bieber

Sinema Tarihinin En Stil Sahibi 20 Filmi

POPÜLER | Sinema Tarihinin En Stil Sahibi 20 Filmi

Friends’in Özel Bölümü Çok Yakında HBO Max’ta

POPÜLER | Friends’in Özel Bölümü Çok Yakında HBO Max’ta

HBO’nun Yeni Harikası: The Outsider

POPÜLER | HBO’nun Yeni Harikası: The Outsider

Westworld’ün 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı!

POPÜLER | Westworld’ün 3. Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı!

Steven Spielberg’ün Antoloji Dizisi “Amazing Stories” İlk Fragman

POPÜLER | Steven Spielberg’ün Antoloji Dizisi “Amazing Stories” İlk Fragman

Daha Fazla Göster