Peaky Blinders İzlemek mi Oynamak mı?

Sorumuzu yanlış okumadınız. Peaky Blinders'ı izlemeyi mi yoksa bir video oyunu versiyonunda oynamayı mı tercih ederdiniz? Ya da her ikisi.

23 Mart 2019

19-03/22/mv5bmtm5mze5otywn15bml5banbnxkftztgwotq4nteymte-_v1_sx1500_cr0-0-1500-999_al_-1553263413.jpg

Peaky Blinders’ın beşinci sezonuna dair bilgiler bir bir ortaya çıkarken ve dizinin yaratıcısı Steven Knight'ın film açıklamasından sonra; dizi severler şimdi de Shelby klanından gelen yeni bir haberle heyecanlandı. Peaky Blinders konsol ve PC için, video oyununu 2020 yılında piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Medya yapım şirketi Endemol, "eleştirel beğeni toplayan, epik gangster tiyatrosundan ilham alan bir anlatı aksiyon oyunu" yaratmak için Curve Digital ve FuturLab ile birlikte çalıştıklarını duyurdu. Geliştiriciler oyunu, oyuncuların en sevdikleri karakterleri kontrol etmelerini ve şovda görülen çeşitli yerleri ziyaret etmelerini sağlayan, hikaye odaklı bir tasarım üzerinde çalıştıklarını açıkladı. 

19-03/22/mv5bmtq0ndm3mjczmv5bml5banbnxkftztgwmtiwodm4mje-_v1_sx1500_cr0-0-1500-999_al_.jpg

Endemol Direktörü Anil Mistry, “Curve ve FuturLab'da, hem dizinin hem de oyuncuların beğenisini kazanacak, üst düzey bir oyun sunacak harika ortaklarımız var. Peaky Blinders serisinin yarattığı eşsiz dünya, bu oyun tarzında inanılmaz derecede iyi bir rol üstleniyor ve oyuncular otantik, özgün ve etkileyici bir oyun deneyimi dört gözle bekliyorlar” açıklamasında bulundu. 

Curve Digital CEO'su Dominic Wheatley şunları ekledi: “Endemol Shine Group ile bu eşsiz IP üzerinde çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Peaky Blinders, favori TV şovları listemin başında yer alıyor. Karakterler ve hikayeler şimdi etkileşimli bir deneyime dönüştürülecek. Bunun için sabırsızlanıyorum.”

Yapımcı Caryn Mandabach ayrıca projeler arasında sadece film değil, aynı zamanda bir müzikal olduğunu da doğruladı.


Yüzüklerin Efendisi Dizisi Başlıyor!

POPÜLER | Yüzüklerin Efendisi Dizisi Başlıyor!

Balenciaga'nın Fütüristik Moda Üssü

POPÜLER | Balenciaga'nın Fütüristik Moda Üssü

Kanye West'in Yeni Albümü için Geri Sayım Başladı

POPÜLER | Kanye West'in Yeni Albümü için Geri Sayım Başladı

Şampiyonlar Ligi Yolculuğu Bugün Başlıyor!

POPÜLER | Şampiyonlar Ligi Yolculuğu Bugün Başlıyor!

HBO’nun Watchmen Dizisinden Yeni Fragman Geldi!

POPÜLER | HBO’nun Watchmen Dizisinden Yeni Fragman Geldi!

Demna Gvasalia, Vetements'dan Ayrılıyor

POPÜLER | Demna Gvasalia, Vetements'dan Ayrılıyor

Daha Fazla Göster