Sportif Balıkçıların Alaçatı Buluşması
Popüler

Sportif Balıkçıların Alaçatı Buluşması

Türkiye’nin farklı bölgelerinden en iyi amatör sportif balıkçıları bir araya getiren Columbia PFG Alaçatı Big Fish, bu yıl 13’üncü kez 12-15 Eylül arasında Port Alaçatı Marina’da gerçekleşecek.

İzleyici ve katılımcı sayısıyla Avrupa’nın en önemli turnuvaları arasında gösterilen Columbia PFG Alaçatı Big Fish, bu yıl da outdoor’un öncü markası Columbia ana sponsorluğunda gerçekleşirken 80 tekne ve 350 katılımcıyı ağırlayacak. Etkinlik, Türkiye’de yapılan sportif balıkçılık turnuvaları arasında “Yakala-Bırak-Yaşat” uygulamasını ilke edinen tek turnuva olma özelliğini taşıyor. En büyük hedeflerinden biri balıkçılık sporunu daha geniş kitlelere duyurmak olan turnuva, “Yakala-Bırak-Yaşat” misyonuyla yeteri kadar balığın avlanmasını diğerlerinin ise doğaya sağlıklı bir şekilde iade edilmesini teşvik ederek farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

 19-07/19/1e7a5966.jpg

Turnuvanın ötesinde Alaçatı’nın en güzel mevsiminde eğlenceli etkinlikler, keyifli atölyeler ve konserlerle unutulmaz bir deneyim yaşatan Columbia PFG Alaçatı Big Fish ayrıca çocuklara özel mini turnuvalar ve Offshore Fishing Expo ile zengin bir program sunuyor. Turnuva alanında kurulacak olan Columbia pop-up store’da ise markanın PFG serisi deniz severlerle buluşuyor.

 19-07/19/_ery3280-2.jpg

İlknur ve Ertuğrul İçingir önderliğinde gerçekleşen turnuva, Türkiye’nin önde gelen iş insanları ve ünlü isimlerinin yansıra, Yunanistan, Kıbrıs, İtalya, Kıbrıs ve Dubai’den de misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

19-07/19/1e7a6160.jpg

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası