Thor'un karanlık dünyası

Onu ölümsüz yapan çekici ile Thor bu defa Kara Elfler'le savaşıyor. Thor: The Dark World'den ilk resmi fragman ve afiş yayınlandı.

24 Nisan 2013

Thor'un karanlık dünyası

Thor'u ilk filmde babası tarafından güçleri elinden alınarak dünyaya sürgün edilirken izlemiştik. Onu yenilmez yapan çekici ile Thor, mücadelesine kaldığı yerden devam ediyor. Bu defa düşmanları çok daha güçlü, çok daha sert... Kudretli Malekith emrindeki Kara Elfler ile çetin bir savaşa hazırlanan Thor'un yeni macerası Thor: The Dark World'ün ilk resmi fragmanı ve afişi de en az serinin ilk filmi kadar hareketli bir yapımla karşılaşacağımızın habercisi.

Walt Disney Pictures ve Marvel Studios tarafından yayınlanan fragmanda ilk filmde de beyaz perdeyi şereflendiren Anthony Hopkins'i ve başroller Chris Hemsworth ile Natalie Portman'ı görüyoruz. Tom Hiddleston, Stellan Skarsgard, Idris Elba, Christopher Eccleston, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Kat Dennings, Ray Stevenson, Zachary Levi, Tadanobu Asano, Jaimie Alexander ve Rene Russo gibi isimler de beyaz perdede Thor'un kahramanlık öyküsüne konuk olan diğer oyuncular arasında.

Bu kış sinemalarda hayranlarını kabul etmeye hazırlanan Thor: The Dark World'ün yönetmeni televizyonun hit dizileri Mad Men, Game of Thrones, Boardwalk Empire'dan tanıdığımız Alan Taylor. Marvel imzalı Thor ve The Avengers'ın (Yenilmezler) devamı niteliğinde çekilen film 1 Kasım'da Türkiye'de vizyona giriyor.

İlgili haberler

Iron Man, Thor'a karşı...

Viking tanrılarının içkisi


Spider-Man: Far From Home’dan İlk Fragman Yayınlandı

POPÜLER | Spider-Man: Far From Home’dan İlk Fragman Yayınlandı

Yeni Bilim Kurgu Dizimiz: Weird City

POPÜLER | Yeni Bilim Kurgu Dizimiz: Weird City

Jared Leto ve Lana Del Rey Gucci’nin Yeni Reklamında Buluştu

POPÜLER | Jared Leto ve Lana Del Rey Gucci’nin Yeni Reklamında Buluştu

Game of Thrones’dan Beklediğimiz Fragman Geldi

POPÜLER | Game of Thrones’dan Beklediğimiz Fragman Geldi

Liam Hemsworth'tan Not Alınması Gereken 5 Söz

POPÜLER | Liam Hemsworth'tan Not Alınması Gereken 5 Söz

The Punisher’ın İkinci Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

POPÜLER | The Punisher’ın İkinci Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

Daha Fazla Göster