Virgil Abloh'tan Kısa Bir Mola

Önümüzdeki üç ay boyunca evden çalışacağını ve büyük ölçüde tüm pazarlama etkinlerini iptal edeceğini açıklayan tasarımcı, sağlıksal nedenlerden dolayı kısa bir molada.

11 Eylül 2019

 

19-09/10/3-1540566560-1568124614.jpg

Tasarımcı kimliği, DJ performansları, marka iş birlikleri ve müze sergileri arasında mekik dokuyan Virgil Abloh, yoğun hayat temposuna bir süre için ara veriyor. Doktorlarının tavsiyelerine göre Abloh için birkaç ay seyahat yasak. Önümüzdeki üç ay boyunca evden çalışacağını ve büyük ölçüde tüm pazarlama etkinlerini iptal edeceğini açıklayan tasarımcı, kısa bir molada.

Abloh, üç aylık seyahat aralığı boyunca gerçekleşecek olan, Vogue'un Forces of Fashion zirvesi, Ikea ve Nike ile ortaklaşa yapılan etkinlikler, Atlanta'daki Figures of Speech sergisinin açılışı ve bu ay Paris Moda Haftası sırasında Off-White İlkbahar/Yaz 2020 gösterisine katılım gösteremeyecek.

Yönetim ve kreatif görevleri ile ilgili olarak, Off-White ve Louis Vuitton ekibinin bunu gerçekleştirecek donanıma sahip olduğuna inanan multidisipliner tasarımcıyı en kısa zamanda ait olduğu pistlerde görmek istiyoruz.


Sex Education İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

POPÜLER | Sex Education İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

Golden Globe 2020’nin Tüm Kazananları

POPÜLER | Golden Globe 2020’nin Tüm Kazananları

Deadpool Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

POPÜLER | Deadpool Yeni Filmiyle Geri Dönüyor!

2019’a Damga Vuran En İyi 10 Dizi

POPÜLER | 2019’a Damga Vuran En İyi 10 Dizi

Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller

POPÜLER | Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’ten İlk Görseller

Daha Fazla Göster