Popüler

Virgil Abloh'tan Kısa Bir Mola

Önümüzdeki üç ay boyunca evden çalışacağını ve büyük ölçüde tüm pazarlama etkinlerini iptal edeceğini açıklayan tasarımcı, sağlıksal nedenlerden dolayı kısa bir molada.

 

19-09/10/3-1540566560-1568124614.jpg

Tasarımcı kimliği, DJ performansları, marka iş birlikleri ve müze sergileri arasında mekik dokuyan Virgil Abloh, yoğun hayat temposuna bir süre için ara veriyor. Doktorlarının tavsiyelerine göre Abloh için birkaç ay seyahat yasak. Önümüzdeki üç ay boyunca evden çalışacağını ve büyük ölçüde tüm pazarlama etkinlerini iptal edeceğini açıklayan tasarımcı, kısa bir molada.

Abloh, üç aylık seyahat aralığı boyunca gerçekleşecek olan, Vogue'un Forces of Fashion zirvesi, Ikea ve Nike ile ortaklaşa yapılan etkinlikler, Atlanta'daki Figures of Speech sergisinin açılışı ve bu ay Paris Moda Haftası sırasında Off-White İlkbahar/Yaz 2020 gösterisine katılım gösteremeyecek.

Yönetim ve kreatif görevleri ile ilgili olarak, Off-White ve Louis Vuitton ekibinin bunu gerçekleştirecek donanıma sahip olduğuna inanan multidisipliner tasarımcıyı en kısa zamanda ait olduğu pistlerde görmek istiyoruz.

İLGİLİ İÇERİKLER virgil abloh louis vuitton
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası